Menu

Výkonný tablet do kapsy

11.02.2018 13:26 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonný tablet do kapsy

Výkonný tablet do kapsy | foto: CHIP

Energy Tablet 8" Max 3 nabízí vysoký výkon a kompaktní provedení.

Přední straně zařízení dominuje širokoúhlý osmipalcový IPS displej v HD rozlišení (1280 x 800) s poměrem stran 16:9, jenž poskytuje výjimečnou kvalitu obrazu s důrazem na jeho ostrost, kontrast a široké pozorovací úhly. Ve spodní části tabletu se nacházejí dva 1W reproduktory Xtreme Sound zprostředkovávající uživatelům výborný hudební zážitek s prostorovým efektem.

Rychlý a plynulý provoz tabletu i při provozování výpočetně náročných aplikací zajišťuje čtyřjádrový 1,3GHz procesor ARM Cortex A53 s 1 GB operační paměti a systémem Android 7.0 Nougat. Zařízení je dále vybaveno 16GB interním úložištěm rozšiřitelným pomocí microSD karet až o dalších 256 GB, přední VGA a zadní 2Mpx kamerou, všesměrovým mikrofonem, GPS navigací a FM rádiovým přijímačem. Nechybí ani Wi-Fi připojení a bezdrátová technologie Bluetooth 4.0.

Zabudovaný akumulátor s kapacitou 3500 mAh dokáže zajistit až šestihodinovou výdrž tabletu v on-line režimu.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení