Menu

Výprodeje v Electroworldu

20.07.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nákup se teď může vyplatit

Výprodeje v Electroworldu

Společnost Electro World, začal s výprodejem celé škály sortimentu, který bude nahrazován novým zbožím. Zákazníci tak mohou získat průměrně slevu 25-30 procent, v některých případech až 50 procent.

Electro World uvolňuje sklady, vyprodává sortiment a nahrazuje jej novým zbožím. Akce začíná 21. července 2008.

Generální ředitel společnosti Electro World Jiří Klíčník k prodejní akci dodal: „Výrobci připravili na konec roku nové, technologicky vyspělejší elektrospotřebiče. Abychom se včas připravili na vrchol sezóny, začali jsme novému zboží uvolňovat místo ve skladech. Zákazníkům jsme tak uprostřed léta připravili zajímavé slevy dosahující u některých druhů zboží až 50 procent.

Výprodeje se týkají celého sortimentu a jsou platné pouze do vyprodání zásob. Zboží bude totiž nahrazeno novým zbožím.

Komentář redakce: Elektronika se stává spotřebním zbožím stejně jako kalhoty nebo bižuterie a nákupem zboží, které již není „in“ můžete opravdu ušetřit. Při nákupu ve velkých prodejnách elektra ale buďte dvojnásob opatrní. Často zde narazíte na zboží, které je lákavé pouze cenou, a ostatní parametry výrobku jsou děsivé. Není problém narazit na plochou televizi, která nemá digitální DVB-T tuner, digitální fotoaparát, který nemá optický zoom a v letáku najdete obrovským písmem jen hodnotu digitálního zvětšení, nebo „multimediální“ počítač za méně než 10.000 Kč, který má malý disk, nedostatek paměti, zastaralý procesor a korunovaný je Vistou.

Vratislav Klega

Výhodná nabídka? Jen na první pohled. Televizoru chybí digitální tuner, po vypnutí analogu jej bude možné provozovat jen se set-top boxem, navíc obraz má nízké rozlišení, nebude tedy tak jemný jako u větších plazmových televizorů. 32“ je pro plazmu obzvláště malý rozměr. Ušetřené peníze se postupem času promění ve zlost.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení