Menu

Výuka jazyků na Seznamu zdarma

11.10.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Unikátní projekt Seznamu a Langmasteru

Výuka na Lidé.cz: cizí jazyky zdarma

S novou verzí komunitní služby Lide.cz se na Seznamu poprvé objevuje výuková sekce pro studium cizích jazyků http://vyuka.lide.cz. Angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu a italštinu můžete studovat na internetu v kteroukoliv dobu a kdykoliv jste na lekci připraveni.

Studium jazyků online připravil Seznam.cz ve spolupráci s renomovanou vzdělávací společností LANGMaster Group, a.s. Všechny učební podklady jsou licencované a splňují náročné požadavky pro moderní jazykovou výuku. Používají se s úspěchem k jazykovému vzdělávání v 70 zemích světa pro úrovně A1, A2, B1 a B2 evropského vzdělávacího rámce. Výuka je nasazena od září 2008 a jde o první jazykově zaměřenou sekci na Seznamu. V nejbližší době sem přibude i Moderní brána vědění, specializující se na učivo základních a středních škol. V současné době má výuka celkem 66 tisíc registrovaných studentů, denně sem přijde kolem 15 tisíc z nich. Vybírají si z nabídky pěti světových jazyků a vstupují do nich podle toho, s jakým výsledkem prošli prvním vstupním testem. Ten je pak automaticky zařadí na vhodné místo v kurzu.

Výuka je vhodným doplňkem k učivu na základních a středních školách, gymnáziích a vysokých školách a to jak pro samostudium, tak jako učební pomůcka ve škole s využitím interaktivní tabule, datového projektoru nebo počítačové sítě. Velkým pomocníkem může být pro podnikatele a manažery s nedostatkem času – studovat cizí jazyk pro vlastní potřebu mohou právě ve chvíli, kdy si volný čas naplánovali. V neposlední řadě se Výuka může stát i cvičebním místem pro samotné učitele. Jsou tu
stovky interaktivních cvičení a aktivit jako doplňování, výběry z více možností, řazení, diktáty, párování, třídění do skupin, dialogy a další.

Komentář redakce: Zájem o výuku jazyků je mezi lidmi obrovský a ceny kvalitních jazykových škol nejsou zrovna lidové. To vše nahrává Seznamu v boji o další internetové uživatele. Je jasné, že tyto kurzy klasicou výuku nenahradí, mohou však být pro studenty šikovným doplňkem.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení