Menu

Vyzkoušeli jsme trůn pro hráče

19.03.2019 16:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vyzkoušeli jsme trůn pro hráče

Vyzkoušeli jsme trůn pro hráče | foto: CHIP

Acer Predator Thronos je majestátní motorizované herní křeslo, které mohla široká veřejnost poprvé spatřit na berlínské elektronické výstavě IFA 2018. My jsme ho teď měli možnost vyzkoušet v pražské pobočce firmy Acer.

S výškou 152,4 centimetrů a hmotností přes 220 kilogramů má hráč před sebou opravdu masivní kus techniky. Křeslo Thronos nabízí prostor pro tři až 27“ monitory a byl k němu připojen výkonný počítač z edice Acer Predator. Součástí křesla je i integrovaný herní stolek pro periferie, tedy pro klávesnici a myš. Na opěradle je pak místo pro nápoj a najdete zde i ovládací tlačítka pro „otevření“ a „zavření“ hráče do kopkitu a pro výškový posun monitorů a podložek pod nohy. Křeslo je ergonomicky tvarované a pohltí vás nejen ono, ale i okolní monitory. Křeslo také vibruje a po delším hraní si můžete pustit i masáž.

Zážitek při hraní je to pěkný. Zatím ale není známá přesná cena (mluví se o částce 200 000 Kč) tohoto asi největšího hardwaru od Aceru. Uživatel musí počítat i s tím, že hydraulika uvnitř trůnu, která se stará o posun monitorů i samotného křesla se musí průběžně kontrolovat a doplňovat do ní hydraulická kapalina.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení