Menu
CHIP Speedtest

Vyzkoušeli jsme trůn pro hráče

19.03.2019 16:12 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Vyzkoušeli jsme trůn pro hráče

Acer Predator Thronos je majestátní motorizované herní křeslo, které mohla široká veřejnost poprvé spatřit na berlínské elektronické výstavě IFA 2018. My jsme ho teď měli možnost vyzkoušet v pražské pobočce firmy Acer.

S výškou 152,4 centimetrů a hmotností přes 220 kilogramů má hráč před sebou opravdu masivní kus techniky. Křeslo Thronos nabízí prostor pro tři až 27“ monitory a byl k němu připojen výkonný počítač z edice Acer Predator. Součástí křesla je i integrovaný herní stolek pro periferie, tedy pro klávesnici a myš. Na opěradle je pak místo pro nápoj a najdete zde i ovládací tlačítka pro „otevření“ a „zavření“ hráče do kopkitu a pro výškový posun monitorů a podložek pod nohy. Křeslo je ergonomicky tvarované a pohltí vás nejen ono, ale i okolní monitory. Křeslo také vibruje a po delším hraní si můžete pustit i masáž.

Zážitek při hraní je to pěkný. Zatím ale není známá přesná cena (mluví se o částce 200 000 Kč) tohoto asi největšího hardwaru od Aceru. Uživatel musí počítat i s tím, že hydraulika uvnitř trůnu, která se stará o posun monitorů i samotného křesla se musí průběžně kontrolovat a doplňovat do ní hydraulická kapalina.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení