Menu

Western Digital TV Live Hub

03.11.2010 12:43 | Redakce Chip + Přidat komentář
Western Digital TV Live Hub

Western Digital TV Live Hub | foto: CHIP

Společnost Tech Data Distribution zařadila do své nabídky multimediální centrum WD TV Live Hub od firmy Western Digital, které představuje řešení pro jednoduché sdílení a přehrávání dat v domácnosti.

Základem je full HD přehrávač se zabudovaným pevným diskem o kapacitě 1 TB, který umožňuje přehrát jakákoli data na monitoru. Výhodou tohoto přístroje je jednoduché streamování médií pomocí služeb Netflix, Blockbuster, Pandora nebo Youtube. Uživatelé snadno přehrají data z disků DVD a Blue-ray a jednoduše komunikují také s ostatními uživateli na sociálních sítích (např. Facebook či Twitter). Live Hub se připojuje do sítě prostřednictvím gigabitového Ethernetu a může být využit i jako iTunes server. WD TV Live Hub Media Center přehrává ve vysokém rozlišení i oblíbené videoformáty pro Full HD – mkv, mp4 nebo mov. Navíc mohou být všechna digitální média jednoduše převedena na pevné i externí kompaktní disky, USB flash disky, kamery nebo fotoaparáty pomocí jednoho ze dvou USB portů. TV Live Hub je kompatibilní s Mac OS X Leopard a Snow Leopard, stejně jako s Windows XP, Vista a Windows 7, je možné ho použít také s DLNA/UPnP zařízením

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení