Menu

Western zvyšuje kapacitu na 8 TB

06.03.2016 16:16 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Western zvyšuje kapacitu na 8 TB

Western zvyšuje kapacitu na 8 TB | foto: CHIP

Nová produktová řada disků využívá technologii HelioSeal pro zlepšení výkon, velkou kapacitu a zvýšenou spolehlivost. Nové disky najdou uplatnění v úložištích NAS, kamerových bezpečnostních systémech a v osobních datových úložištích.

Společnost Western Digital Corporation oznámila rozšíření portfolia pevných disků o disky s kapacitou 8 TB. Disky najdou uplatnění zejména v úložištích NAS, kamerových bezpečnostních systémech a externích úložištích. Nárůst centralizace dat, vytváření digitálního obsahu a požadavky na bezpečné ukládání ze strany firem, malých podniků a konečných uživatelů je hlavním zdrojem požadavků na stále vyšší kapacity úložišť

Produkty využívající novou, vyšší kapacitu budou postupně uvedeny na trh v první polovině roku 2016. Jedná se zejména produktovou řadu My Cloud (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra), My Book (My Book, My Book for Mac, My Book Duo a My Book Pro) a samotné interní disky WD Red, WD Red Pro a WD Purple. Každé z těchto úložišť využívá technologii HelioSeal, která umožňuje dosahovat kapacity 8 TB.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení