Menu

WhatsApp pracuje na zavedení audio chatů

27.03.2023 12:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
WhatsApp pracuje na zavedení audio chatů

WhatsApp pracuje na zavedení audio chatů | foto: Taylor Grote/Unsplash

Zatím v betaverzi messengeru WhatsApp se objevila nová funkce nazvaná audio chat. Patrně se brzy objeví i v oficiální verzi a měla by zjednodušit komunikaci pomocí záznamů hlasu.

Po oznámení nové desktopové aplikace WhatsApp pro Windows, která obsahuje vylepšené funkce pro volání, jako je možnost uskutečňovat skupinové videohovory až s osmi lidmi a zvukové hovory až s 32 lidmi, WhatsApp pokračuje v práci na nových funkcích souvisejících s voláním.
Nyní zveřejnil prostřednictvím obchodu Google Play beta verzi s označením 2.23.7.12. Co je v této verzi nového? Do nové testovací verzi WhatsApp zařadil novou funkci nazvanou audio chat.

audiochat-nahled

V betaverzi WhatsAppu je nová funkce audio chat (ikona s vlnovkou). | Zdroj: screenshot WhatsApp

Do záhlaví chatu se tak dostane nová ikona vlnovky (viz obrázek), kterou mohou uživatelé používat k zahájení zvukových chatů. Zatím není jasné, kdy bude funkce zavedena i pro běžné uživatele. Předchozí příklady však ukázaly, že nové funkce se do finální verze dostanou velmi rychle.

Zdroj: wabetainfo

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení