Menu

WUG - Akce na leden 2016

11.01.2016 10:03 | Aleš Přistál + Přidat komentář
WUG - Akce na leden 2016

WUG - Akce na leden 2016 | foto: CHIP

Sdružení WUG uzavřelo partnerství se školícím střediskem GOPAS, které umožní opět nabídnout formát prakticky zaměřených Hands on Labů. Na nich si budou moci návštěvníci vyzkoušet s asistencí zkušeného prezentujícího vše k danému tématu.

Pro nepravidelné návštěvníky pražských přednášek připomínáme, že prostory společnosti Microsoft se v rámci BB Centra přestěhovaly na novou adresu. Výměnou ze několik kroků navíc můžete nyní v prostorách vyzkoušet výběr zajímavého hardware s operačním systémem Windows 10 a shlédnout nemálo interaktivních demo prezentací. Pokud vás blíže zajímá, jak vypadají další prostory nové budovy, doporučujeme sledovat právě TechNet Blog, kde se můžete dozvědět o dnech otevřených dveří.

Praha -  Roslyn: Analyzátory kódu a code fixes
12. ledna od 17:30 - Jiří Činčura

  • Analyzátory kódu a code fixes. Techniky parsování kódu a jak jim porozumět.

Hradec Králové -  Co by skutečný hacker udělal vaší Active Directory
12. ledna od 17:30 - Ondřej Ševeček (MCM, MVP)

  • Myslíte si, že je vaše Active Directory opravdu dobře zabezpečena? Chcete mít o trochu klidnější spaní a poznat praktiky těch zlých? Přednáška předního českého odborníka na technologie společnosti Microsoft a počítačovou bezpečnost vám poskytne nemálo námětů k zamyšlení.

Brno -  Hands on Lab: C# Randori Coding Dojo
21. ledna od 17:00 - Jiří Pokorný

  • Jeden ze způsobů, jak se něco naučit je pozorovat někoho jiného. Na toto nejsme při práci u jednoho počítače zvyklí (s výjimkou párového programování). Pojďme si vyzkoušet, jak programují jiní na malém cvičení. Pokud uvažujete o návštěvě praktického Hands on Labu, pozorněte si přečtěte instrukce na stránce akce.

Brno -  Čipové karty ve Windows
26. ledna od 17:00 - Ondřej Ševeček (MCM, MVP)

  • Základní i pokročilá užití čipových karet v systémech Windows. Přednášku doporučujeme i administrátorům, kteří již čipové karty nasadili.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení