Menu

X-mini

18.11.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
kompaktní reproduktory s technologií Vacuum Bass

X-mini

Tomorrow Systems uvádí na český a slovenský trh multimediální produkty firmy XM-I. Výrobce X-MI dodává miniaturní reproduktory pro mobilní aplikace s vylepšenou podporou basů díky patentované technologii Vacuum Bass a s integrovanými nabíjecími Lithiovými bateriemi pro dlouho výdrž hraní bez zátěže připojeného zařízení.

Tajemství zvané Vacuum Bass - zvuk předčící velikost

Patentovaná technologie umožňuje X-mini roztáhnout podobně jako harmoniku. Je použito expandovatelné vakuum, které napodobuje rezonanci sub-wooferu dávající jiskřivý plný zvuk a hlasitost. Vakuum může být roztaženo po dobu přehrávání a zase zavřeno pro kompaktní skladování, odtud název "Capsule Speaker - Kapslový reproduktor" odvozený z designu a tvaru výrobku.

X-mini Reproduktor pro každý den a příležitost

X-mini je jeden z nejmenších reproduktorů na světě s přijatelnou kvalitou zvuku pro každodenní mobilní nasazení. Vestavěný dobíjecí akumulátor znamená v praxi nulové náklady na běžné baterie a zvyšuje pohodlí. Díky hrací době až 8 hodin je X-mini nejužitečnější příslušenství k nejširšímu spektru multimediálních zařízení jako např. MP3/MP4 přehrávače, mobilní telefony, notebooky, přenosné herní konzole atd.

X-mini Max - minimální velikost, maximální zvuk!

Na hřmějících vlnách úspěchu X-mini Capsule Speaker, XM-I vytvořila hodnotného pokračovatele série X-mini. Na přání zákazníků mít ještě výkonnější přenosné reproduktory nové generace z portfolia inovací firmy XM-I. X-mini Max kombinuje stereo provedení, které bylo dříve postrádáno s vylepšenou životností baterie. Reproduktory je možné spojit pomocí dodáváného kabelu a nebo naopak použít jako dva nezávislé mono reproduktory.

Nové X-mini Max jsou pár stereo reproduktorů - každý obsahující patentovaný XM-I"s Bass Xpansion System (BXS) emulující rezonanci tradičního subwooferu. S novými stereo reproduktory X-mini Max může být hlasitost zvýšena do podstané výše bez jakéhokoliv zkreslení.

Doporučená koncová cena X-mini je 499 Kč vč. DPH a X-MiniMax je 999 Kč vč. DPH.

Info: www.compexshop.com

Komentář redakce: Dříve platilo, že opravdu slušný zvuk podají jen velké reproduktory s pořádným výkonem. Jak se ale ukazuje, pokrok, který u reproduktorů dlouhou dobu chyběl, se konečně objevuje. Jak reproduktory skutečně hrají se dočtete v Chipu 2/09, ve kterém jej budeme recenzovat.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení