Menu

Xperia Tablet S

08.10.2012 10:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Xperia Tablet S

Xperia Tablet S | foto: CHIP

Xperia Tablet S je tenčí a lehčí než původní Sony Tablet S a je vyroben ze špičkových materiálů. O dostatečný výkon se stará čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra 3 a operační systém Android 4.03.

Xperia Tablet S odolný proti postříkání vodou, takže se nemusíte bát, že jej "utopíte". Díky technologiím zpracování signálu od Sony nabízí režim ClearAudio+ vysokou kvalitu zvuku, optimalizovanou podle toho, jaký hudební styl posloucháte. Pomocí Xperia Tablet lze ovládat celý multimediální systém, aniž byste museli vstát z pohovky. Univerzální infračervené dálkové ovládání vylepšené novou funkcí Makro ukládá kombinace příkazů, které lze kdykoli rychle vyvolat. Xperia Tablet S může po jednom klepnutí zapnout televizor, kabelový přijímač i domácí kino, včetně přepnutí vstupů, nastavení hlasitosti atd. Vše na jeden dotek, s možností uložení a pojmenování až šesti maker.

 

 

Můžete si stáhnout jedinečnou aplikaci Sony ‘Socialife’, která uspořádá vaše sociální a informační okruhy. Sledujte, třiďte a řiďte všechny své sociální sítě a odběry zpráv pomocí jednoho stylového uživatelského rozhraní, spolu se zdroji a příspěvky od vašich přátel. Označte si zajímavé články, které si přečtěte, až budete mít více času. ‘Socialife’ také doporučuje, co by vás mohlo zajímat, podle toho, co čtou vaši přátelé, a dokonce i navrhuje související obsah, který by se vám mohl líbit. Více o ‘Socialife’ najdete na: http://app.sel.sony.com/socialife/en/index.html

Xperia Tablet S si můžete přizpůsobit díky řadě barevných krytů, kolíbek a stojanů. Dostupný je od poloviny září 2012 za doporučenou cenu 9 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení