Menu

YotaPhone se dvěma displeji za atraktivnější cenu

09.09.2014 12:01 | Radek Kubeš + Přidat komentář
YotaPhone se dvěma displeji za atraktivnější cenu

YotaPhone se dvěma displeji za atraktivnější cenu | foto: CHIP

Unikátní smartphone YotaPhone, který na čelní straně kombinuje klasický LCD displej s displejem z elektronického papíru (EPD) na straně zadní, vstupuje do podzimní sezóny s novou atraktivní cenou 9 290 Kč.

Od svého uvedení na českém trhu v květnu letošního roku si YotaPhone získal řadu fanoušků zejména z řad milovníků elektronických knih. Ti se rozhodli zkonsolidovat svá elektronická zařízení a zvolili tak telefon, který jim slouží zároveň jako čtečka elektronických knih.

Využití druhého displeje z elektronického papíru je ovšem mnohem širší a v praxi nabízí v kombinaci s řadou aplikací daleko více možností. Díky extrémně nízké spotřebě totiž zajistí YotaPhone možnost mít neustále zapnutý displej a přístup ke všem informacím na něm jako jsou maily, zprávy nebo informace z RSS kanálů. Takto dokáže YotaPhone na jediné nabití vydržet až 10× déle než běžné smartphony.

yoataph-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení