Menu

Záznamník displeje pro mobilní zařízení

18.02.2019 10:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Záznamník displeje pro mobilní zařízení

Záznamník displeje pro mobilní zařízení | foto: CHIP

AZ Screen Recorder je praktická aplikace pro Android, pomocí které můžete snadno zaznamenat, co se děje na displeji mobilního zařízení a sdílet pak vytvořená videa například na sociálních sítích.

Stačí, když si otevřete Obchod Play a vyhledáte v něm výraz „AZ Screen“. Aplikace by se poté měla objevit ve výsledcích jako první. Aplikaci si stáhněte a nainstalujte do zařízení. Po spuštění této aplikace se na displeji zobrazí ikona kamery. Klikněte na ni a objeví se nabídka funkcí tohoto programu.

screenshot-20190204-123922-samsung-experience-home-nahled

Pokud kliknete na červenou ikonu kamery, spustí se ta nejdůležitější funkce – aplikace AZ Screen Recorder začne zaznamenávat vše, co se děje na obrazovce, a to po třech sekundách po spuštění. Chcete-li nahrávání ukončit, stáhněte prstem horní lištu dolů a objeví se ovládací panel aplikace, kde najdete i tlačítko Stop, které stiskněte. Případně můžete použít i pauzu. Pořízené video se uloží do interní paměti zařízení do složky »AzRecorderFree«. Video pak můžete snadno sdílet.

screenshot-20190204-124211-az-screen-recorder-nahled

Další možností aplikace AZ Screen Recorder je živé vysílání na sociální služby, tedy například na Facebook. Pokud kliknete v aplikaci na ikonu ozubeného kola, vstoupíte do Nastavení. Zde můžete nastavit rozlišení videa a snímkovou frekvenci, orientaci obrazu či záznam zvuku a upravit lze také text a logo, které se zobrazí na pořízeném videu.

screenshot-20190204-124453-az-screen-recorder-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení