Menu

Získejte všechny bezplatné aplikace od Microsoftu v jediné instalaci

06.06.2012 06:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft představil aplikaci Learning Suite, prostřednictvím které je nyní možné si stáhnout všechny bezplatné aplikace od Microsoftu z jednoho místa. Aplikace jsou přehledně rozděleny do sekcí Tvorba, Spolupráce, Studium a Výuka. Zájemci z řad studentů, učitelů, ale i běžných uživatelů mohou využít i zajímavé příručky, které jim usnadní práci s vybranými aplikacemi.

Mezi nejoblíbenější programy a softwarové nástroje patří například Photosynth, který pomůže vytvořit z digitální fotografie trojrozměrné nebo 360stupňové obrazy předmětu nebo krajiny. Ke stažení je i program Movie Maker, díky kterému zvládnete na jedno kliknutí myši vytvořit z fotografií nebo videozáznamů vlastní film s hudbou a následně jej snadno sdílet na sociálních sítích. 


Dále v balíku naleznete i novou aplikaci pro cloudové úložiště SkyDrive, které nabízí bezplatné a přehledné sdílení souborů. Součástí jsou i nástroje pro vizuální programovací jazyk Kodu, vytvořený speciálně pro tvorbu her a navržený tak, aby byl ovládáním přístupný i pro děti. Učitelé pak jistě ocení doplňky Interactive Classroom pro sadu Microsoft Office, které umožňují interaktivní sdílení poznámek a materiálů k vykládané látce či hlasování v reálném čase.   

Aplikaci Microsoft Learning Suite si můžete stáhnout a nainstalovat na libovolný počet počítačů doma i ve škole z internetové stránky http://www.microsoft.cz/learningsuite.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení