Menu

Zotac GeForce 9300-ITX WiFi

09.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
miniaturní základní deska s velkými možnostmi

Zotac GeForce 9300-ITX WiFi

miniaturní základní deska s velkými možnostmi

Na výstěvš CES představil zajímavou novinku i výrobce grafických karet Zotac. Jedná so základní desku formátu Mini-ITX s rozměry 17 x 17 cm, na které je ale k dispozici jeden slot pro přídavné karty PCI2.0 x16e. Kromě toho deska disponuje integrovanou grafickou kartou GeForce 9300, integrovaným Wi-Fi adaptérem, digitálními výstupy DVI a HDMI, stejně jako analogovým VGA D-Sub konektorem, eSATA rozhraním a šesticí USB. Deska je určena pro procesory Core 2, Pentium a Celeron s paticí LGA775, používá paměťové moduly DDR2 (až 8 GB).

Grafický procesor nVidia GeForce 9300 obsahuje šestnáct Stream procesorů a podporuje rozhraní DirectX 10, OpenGL 2.1 a nVidia Cuda. Zotac GeForce 9300-ITX WiFi je rovněž vybavena videoprocesorem nVidia PureVideo HD sloužícím na dekódování Blu-ray HD videa.

Michal Bareš

Info: www.zotac.com

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení