Menu

Zrcadlovka, nebo bezzrcadlovka?

09.12.2015 17:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Zrcadlovka, nebo bezzrcadlovka?

Zrcadlovka, nebo bezzrcadlovka? | foto: CHIP

Pokud plánujete nákup kvalitního digitálního fotoaparátu, máme pro vás aktuální srovnávací tabulku zrcadlovek (DSLR) a bezzrcadlovek (DSLM) dostupných na našem trhu.

Kvalita fotoaparátů mobilních telefonů se neustále zlepšuje, ale za digitálními zrcadlovkami a bezzrcadlovkami stále značně zaostávají. Kdo to tedy s fotografováním myslí trochu vážněji, možná uvažuje o nákupu nějakého fotoaparátu s výměnnými objektivy. Takovýto fotoaparát nabízí lepší kvalitu snímků, větší rychlost, možnost zoomování a mnohé další funkce, které multifunkční smartphony s principu věci poskytnout nemohou.

My jsme pro vás připravili srovnávací tabulku u nás dostupných zrcadlovek (DSLR) a bezzrcadlovek (DSLM) dostupných na našem trhu. Najdete v ní celkem 63 modelů fotoaparátů, jejich obrázek a všechny technické parametry, námi naměřené hodnoty i hodnocení. Aktuální ceny se pohybují od sedmi do čtyřiceti tisíc Kč. V přehledu najdete ceny obvyklé u největších prodejců fotografické techniky.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení