Menu

Zvukové límce Bose budou brzy k dostání i u nás

03.04.2018 16:40 | Milan Loucký + Přidat komentář
Zvukové límce Bose budou brzy k dostání i u nás

Zvukové límce Bose budou brzy k dostání i u nás | foto: CHIP

Koncept zvukového límce je tu už od minulého roku. Ten představuje inovativní myšlenku osobního poslechu hudby s kvalitní reprodukcí při plném zachování vnímání všech zvuků z okolí.

Tento produkt společnosti Bose, který nebyl dosud v Evropě k dostání, se již brzy dostane do prodeje i u nás. Zvukový límec nese název Bose SoundWear Companion a dosud nebyl v Evropě dostupný. U nás se má objevit nejpozději do konce probíhajícího čtvrtletí.

Speciálně konstruovaný reproduktor Bose SoubdWear Companion je vlastně límec s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je vyroben z pohodlného silikonu užívaného k lékařským účelům. Reproduktory jsou umístěny přímo pod uši posluchače a jsou úzce směrovány směrem vzhůru. Díky tomu si vychutná uživatel reprodukovaný zvuk v plné síle a kvalitě. Kdo by pochyboval o poctivém basovém základu takto malých reproduktorů, měl by vědět, že napříč límcem jsou vedeny dvě basové ozvučnice využívající vlastní technologii Bose WaweGuide, známou z reproduktorů Bose SoundTouch.

Bose Soundwear Companion je určen všem, pro které je hudba nedílnou součástí života, jsou stále v pohybu, nechtějí příliš rušit hlasitou reprodukcí okolí a z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí používat sluchátka. Tímto důvodem může být například vnímání potřeb dítěte, dění v kuchyni nebo jiná skutečnost. Bose SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth s možností současného spárování až dvou těchto límců, samozřejmě je k dispozici handsfree pro telefonování.

Aktuálně již myšlenku zvukového límce najdeme i u dalších výrobců, nicméně Bose již minulý rok realizovala tento nápad v sofistikovaném a vysoce kvalitním provedení, jehož základem nejsou pouze reproduktory umístěné na krku, ale důmyslný celkový koncept směrování a zvýraznění basové složky.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení