Menu

ZyXEL P-2612HW

08.11.2010 13:23 | Redakce Chip + Přidat komentář
ZyXEL P-2612HW

ZyXEL P-2612HW | foto: CHIP

ZyXEL Communications dnes uvádí na trh nový produkt řady P-2612. Jedná se o datové a hlasové integrované přístupové zařízení (IAD) s duálním rozhraním WAN, které poskytovatelům služeb přináší možnost dramaticky snížit pořizovací i provozní náklady.

Integrované zařízení P-2612HW s duálním rozhraním WAN ADSL2+ VOIP reaguje na uživatelskou poptávku po zařízeních, která v sobě spojují přístup k internetu a hlasové služby (VoIP). Předností produktu P-2612WH je skutečnost, že není třeba zařízení vyměnit při přechodu z technologie ADSL2+ na VDSL2, PON nebo WiMAX. WAN rozhraní Ethernet produktu P-2612HW je již vyrobeno z ohledem na přístupové sítě nové generace a nepotřebuje žádné dodatečné úpravy nebo zkoušky. Poskytovatelé mohou nabízet triple-play služby s vysokou přístupovou rychlostí a současně šetřit pořizovací a provozní náklady a zjednodušit logistickou a provozní stránku chodu své firmy.
Další předností řady ZyXEL P-2612HW je důraz na ekologii. Zařízení šetří energii tím, že umožňuje naprogramovat provozní rozvrh pro bezdrátový vysílač. Mezi další funkce patří možnost automatické konfigurace přes TR-069, úprava šířky pásma pro triple play (Media Bandwidth Management, MBM), technologie Wi-Fi Protected Setup (WPS) pro nastavení bezpečné bezdrátové komunikace a konečně WAN rozhraní Ethernet s rychlostí 100Mbps s podporou NAT a Firewallu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení