Menu

ZyXEL představuje multifunkční bezdrátový přístupový bod pro velké prostory

02.06.2012 08:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Model NWA1121-N1 je určen k pokrytí velkých vnitřních prostor bezdrátovým signálem. Kombinuje v sobě několik moderních bezdrátových technologií a konstrukci se skrytou anténou. NWA1121-N1 se montuje na strop, kde díky svému estetickému designu nepůsobí rušivě. Zařízení je určeno pro zajištění bezdrátové přístupu ve velkých prostorách, jakou jsou hotely či akademické budovy, nákupní centra apod.

NWA1121-N1 802.11n řeší tradiční problém přístupových bodů, totiž mrtvá místa a nespolehlivé pokrytí v určitých místech. Lepších provozních charakteristik dosahuje využitím pokročilých funkcí TX Beamforming, LDPC (Low-Density Parity-Check) a MLD (Multicast Listener Discovery), které zaručují spolehlivější připojení. Díky těmto funkcím a standardu 11n podporuje ZyXEL NWA1121-N1 přenosovou rychlost až 300 Mb/s a zaručuje stabilnější pokrytí. Jedná se o optimální řešení pro prostředí s mnoha přístupy současně (např. zákazníci v obchodních centrech, studenti a profesoři v akademických institucích apod.). Zařízení lze navíc instalovat bez elektrických kabelů, protože splňuje standard 802.3af PoE (Power over Ethernet, napájení po Ethernetu). Tím je instalace kratší i levnější.

Přístupový bod NWA1121-N1 má duální architekturu, která podporuje starý (IPv4) i novější internetový protokol (IPv6). Mezi další výhody patří podpora až osmi různých sítí na jednom zařízení. Administrátor tak může síť rozdělit efektivně podle cílových skupin a přiřadit jim různá bezpečnostní práva (Virtual LAN). Organizace tak mohou i u bezdrátového připojení dodržet svou bezpečnostní politiku.  NWA1121-N1 je vyroben z bezhalogenového materiálu s certifikací pro instalace do podhledů (LSOH, Low-Smoke Zero Halogen). Použitý materiál při hoření neuvolňuje žádné nebezpečné látky, je obecně netoxický a je ekologický nezávadný.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení