Menu

ZyXEL slaví 20 let

27.08.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
hledá nejstarší produkty

ZyXEL slaví 20 let

Na oslavu 20. výročí svého založení ZyXEL vyhlašuje velké soutěžní pátrání! Hledá se nejstarší ZyXEL produkt, v provozu i ve výslužbě. Tak, jako ZyXEL působí po celém světě, je i soutěž globální a je rozdělena do osmi regionů. Událost odstartovala 19. srpna a potrvá do 30. září.

Prohledejte svou kancelář či domov, najděte produkt a proveďte jednoduchou registraci na ZyXEL Forum (http://forum.zyxel.com). Po přihlášení stačí poslat název modelu, sériové číslo, fotku vás s přístrojem a zároveň připojit krátký popis či příběh, který jste s přístrojem zažili. Vítěz z každého regionu získá nejnovější přehrávač multimédií DMA-2500 a datové úložiště NSA-220 Plus. Žádný starý produkt jste nenašli? Nevadí! Přesto se zaregistrujte a budete automaticky zařazeni do losování, které proběhne na konci září. 20 vylosovaných získá ZyXEL Powerline Ethernet Multi-plug Center, PLA-491.

Info: www.zyxel.cz/web/news_news.php?sqno=465

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení