Menu

Zzing

24.05.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
virtuální hudba

Wacom Bamboo: Zzing

Představte si tři sklenice naplněné vodou, pohladíte hranu nebo na ní zaťukáte a sklenice začnou hrát hudbu. To je přesně to, co dokáže nový Bamboo Mini jménem Zzing. Pohyby, doteky a ťukáním do virtuálních sklenic pomocí Bamboo pera můžete vytvářet různé zvuky a vizuální efekty. Odlijte trochu vody ze sklenic a hned si všimnete změny tónu a hloubky zvuku. Nyní se můžete stát mistrem v zzingování sklenic!

Bamboo Mini Zzing právě přichází na trh. Na svůj počítač si můžete stáhnout poslední verzi Bamboo Mini, která vám umožní používat váš počítač způsobem, jakým si přejete. Užívejte si práci na počítači. Používejte ho intuitivně, osobitě, jinak, než je běžné. Bamboo vám nabízí jednoduché nástroje jak okamžitě, zručně a vtipnou cestou komunikovat s ostatními, on-line světem a vaším počítačem.

Všechny nové nástroje jsou k dispozici pro uživatele Bamboo zdarma ke stažení na adrese www.wacom.eu/bamboo.

Vratislav KlegaKomentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení