Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Zapamatovat si Obnovit heslo Registrace

Články

Nahlásit problém
Newsletter
RSS
Mobilní verze
Chip na facebooku
Úvodní stránka Články Internet 2011 07 Google+ vymáhá skutečná jména

Google+

Google+ vymáhá skutečná jména

A počíná si přitom bez porozumění, překotně i nejednotně.

Sedmnáctého srpna předvede v Kolíně nad Rýnem „překvapení“ během „večera, na který nezapomenete,“ Nokia spolu s Microsoftem. Rozeslali na to pozvánky (vlevo), jež smysl setkání dále neupřesňují.

Obecně se očekává, že Nokia se chystá oficiálně představit první model anebo modely se systémem Windows Phone 7.1 („Mango“). Již v červnu uniklo video telefonu, který vypadá jako N9, až na to, že na něm běží Windows Phone. Zatím je tato nokia známa pod kódovým označením „Sea Ray“.
 
Nokia potřebuje dostat telefony s Windows Phone na trh co nejrychleji, jelikož teď už se opravdu potápí. Dalo se čekat, že po únorovém ohlášení spolupráce s Microsoftem se zájem o telefony se Symbianem propadne…

Její podíl na trhu smartphonů se ve druhém čtvrtletí meziročně smrskl z 38 procent na pouhých patnáct! Nokia se tím dostala za Apple a Samsung…

Na základě takových výsledků jí dvě ratingové agentury, Moody’s a Standard & Poor’s, snížily úvěrové hodnocení. Akcie Nokie mezitím objevily nové nížiny — v posledních dnech zamířily pod čtyři eura. Tak nízko jako dnes byly naposledy v roce 1997, tehdy však směřovaly vzhůru…

Prozatím Stephen Elop dokázal tolik, že Nokia je už jen pouhým stínem té Nokie, kterou jste znali… Nechytí‑li se na podzim s Windows Phone, smrskne se na výrobce levných telefonů pro rozvojový trh, a nakonec ji, jen pro značku, koupí Číňané…

Přidat komentář 3 komentáře
bob57cz
bob57cz 2011.07.30 00:05
Jednoduše ... paranoia a "Velký bratr tě vidí!"

Ostudné jednání pěkně veřejně rozmáznout v mediích a vyzvat lidi k bojkotu účtů. Když takhle odejde pár milionů lidiček z účtů, začne to být i vidět finančně a bossové přehodnotí svou pošetilost.
Gość IP: 89.103.2.* 2011.08.04 18:44
Souhlasím, ať jdo do HAJ.LU.
Gość IP: 95.105.214.* 2011.08.17 15:29
policajny svet
Autoři: marek janouš
Přidáno: 29.07.2011
Zdroj: iLounge, CNET
Počet zobrazení: 985
Ovládejte mediacentrum XBMC smartphonem XBMC je bohatě vybavené a zdarma použitelné mediacentrum. Ukážeme vám, jak jej můžete snadno ovládat prostřednictvím aplikace pro váš smartphone s Androidem.
Šifrování e-mailů v Thunderbirdu Jak se v poslední době ukazuje, listovní tajemství není pro každého svaté. Pokud nestojíte o to, aby si někdo cizí pročítal vaše e-maily, použijte náš jednoduchý tip pro poštovního klienta Thunderbird.
Vzdělávejte se na webu Školicí internetové stránky i celé portály nabízejí vzdělávací kurzy z mnoha různých oblastí: od jazyků a počítačových dovedností až po matematiku.