Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Zapamatovat si Obnovit heslo Registrace

Články

Nahlásit problém
Newsletter
RSS
Mobilní verze
Chip na facebooku
Úvodní stránka Články Hardware 2011 03 iPad 2 má prý dvojnásobek RAM

iPad 2

iPad 2 má prý dvojnásobek RAM

To způsobí rychlé zastarání iPadu původního; ale dvojku pak čeká osud stejný.

Facebook oznámil, že od pátku do několika příštích týdnů zpřístupní všem nový způsob zpráv (jejž jsme podrobně popsali již při jeho ohlášení). Jakmile dojde řada na vás, objeví se vám nad aplikací Zprávy nabídka na obrázku vlevo.

Přejít na novou aplikaci Zprávy, nebo ne? Je to hodně něco jiného, a nemáte‑li rádi novoty, spěchat nemusíte, leč domníváme se, že jako tomu bylo se všemi předchozími změnami ve Facebooku, nakonec stejně neuniknete.
 
Příjemná je možnost zprávy místo mazání archivovat — a skrze odkaz na archiv naspodu výpisu se k nim kdyžtak zase vrátit.

Odborníci na bezpečnost upozorňují, že podaří‑li se někomu nabourat se do vašeho účtu, získá nyní o to přehlednější záznam veškeré vaší komunikace. A tak vás varujeme před tím, abyste si skrze Facebook psali cokoli důvěrného a citlivého.

Mazat (odstranit) zprávy lze stále: najdete to pod tlačítkem Akce.

Shledáte‑li nové Zprávy úžasnými, máte možnost pozvat do nich až deset svých přátel. Odkaz „Pozvěte přátele“ naleznete rovněž naspodu výpisu.

Obsáhlejší zkušenost s novými Zprávami zatím pochopitelně nabídnout nemůžeme.

Přidat komentář 1 komentář
kovacmj
kovacmj 2011.03.04 20:27
Oproti jednotke sa mi dajako začína páčiť.
Autoři: marek janouš
Přidáno: 03.03.2011
Tag: 2, 512 mb, a5, apple, ios, ipad, ipad 2, ram
Zdroj: Facebook, Inc., Sophos Ltd.
Počet zobrazení: 1008
Ovládejte mediacentrum XBMC smartphonem XBMC je bohatě vybavené a zdarma použitelné mediacentrum. Ukážeme vám, jak jej můžete snadno ovládat prostřednictvím aplikace pro váš smartphone s Androidem.
Šifrování e-mailů v Thunderbirdu Jak se v poslední době ukazuje, listovní tajemství není pro každého svaté. Pokud nestojíte o to, aby si někdo cizí pročítal vaše e-maily, použijte náš jednoduchý tip pro poštovního klienta Thunderbird.
Vzdělávejte se na webu Školicí internetové stránky i celé portály nabízejí vzdělávací kurzy z mnoha různých oblastí: od jazyků a počítačových dovedností až po matematiku.