Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Zapamatovat si Obnovit heslo Registrace

Články

Nahlásit problém
Newsletter
RSS
Mobilní verze
Chip na facebooku
Úvodní stránka Články Trendy 2011 09 Samsung Galaxy Tab 7.7 zakázán den po uvedení

Patentové války

Samsung Galaxy Tab 7.7 zakázán den po uvedení

Tentokrát jen pro Německo.

Změna: Podle posledních zpráv se jeho uvedení posune do půlky října.
Pokračuje původní článek:
 
Apple cílí na uvedení iPhone 5 koncem září, potvrzují zdroje Reuters. iPhone 5 prý bude mít o něco větší displej — říká se, že v podstatě až do krajů — dále lepší anténu než čtyřka a osmimegový foťák. Zdroje z výroby tvrdí, že Apple uložil smluvním výrobcům (Hon Hai a Pegatron), aby se připravili na vyrobení celkem 45 milionů kusů.

Pro srovnání, za druhé čtvrtletí prodal Apple celkem 20,34 milionu iPhonů, oproti očekávaným milionům sedmnácti až osmnácti.

Kromě toho je již takřka jistojistým, že iPhone 5 bude „globální“. Půjde totiž použít v sítích GSM i CDMA, tedy víceméně po celém světě, kde je nějaké pokrytí. Zklamáním pro některé může být, že prý nebude podporovat LTE.

Očekávanou obojakost GSM/CDMA nově prý potvrzují logy z jedné nejmenované aplikace jednoho nejmenovaného vývojáře, který se o objev podělil s webem TechCrunch. Obecně se má za to, že nyní je mnoho kousků iPhone 5 zkoušeno v terénu. Zmíněný vývojář si povšiml, že jednu z jeho aplikací vyzkoušela malá skupinka lidí na zařízení, které se jeví téměř s jistotou jako iPhone 5 s iOS 5. Z toho jediného zařízení přitom bylo k aplikaci přistoupeno jak z CDMA sítě Verizonu, tak z GSM sítě AT&T. Musil to tedy být duální GSM/CDMA iPhone.

Přidat komentář 0 komentáře
Autoři: marek janouš
Přidáno: 05.09.2011
Tagy výrobce: samsung
Zdroj: Reuters, TechCrunch
Počet zobrazení: 390
Ovládejte mediacentrum XBMC smartphonem XBMC je bohatě vybavené a zdarma použitelné mediacentrum. Ukážeme vám, jak jej můžete snadno ovládat prostřednictvím aplikace pro váš smartphone s Androidem.
Šifrování e-mailů v Thunderbirdu Jak se v poslední době ukazuje, listovní tajemství není pro každého svaté. Pokud nestojíte o to, aby si někdo cizí pročítal vaše e-maily, použijte náš jednoduchý tip pro poštovního klienta Thunderbird.
Vzdělávejte se na webu Školicí internetové stránky i celé portály nabízejí vzdělávací kurzy z mnoha různých oblastí: od jazyků a počítačových dovedností až po matematiku.