Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Zapamatovat si Obnovit heslo Registrace

Novinky

Nahlásit problém
Newsletter
RSS
Mobilní verze
Chip na facebooku
Úvodní stránka Novinky Komunikace 2011 06 Vodafone: Udělejte si vlastní vysílač

Vodafone nabídne od července Vlastní 3G zónu

Vodafone: Udělejte si vlastní vysílač

Přestože mobilní operátoři v současné době pokrývají mobilním signálem přes 99 % populace, jsou stále místa, odkud se dovolat nelze. Je to způsobeno často zhoršenou prostupností signálu do některých budov. Vodafone proto od 1. července zákazníkům nabídne Vlastní 3G zónu, zařízení vyrobené firmou Alcatel-Lucent, které přinese signál i do těžko dostupných míst. Vlastní 3G zónu si mohou aktivovat všichni tarifní zákazníci, kteří mají k dispozici pevné vysokorychlostní připojení k internetu a 3G zařízení. Tato nabídka rozšiřuje komplexní řešení pro firemní zákazníky.

Tato částka se zákazníkovi strhne z účtu po dalším dobití. K získání kreditu stačí zavolat na číslo *107*#. Službu využijí zejména ti, kteří zrovna nejsou v blízkosti místa, kde je možné kredit si dobít. 
Třicetikorunová půjčka je určena pro zákazníky, kteří mají aktuální zůstatkový kredit v rozmezí - 20 až 20 Kč, mají SIM kartu aktivní déle než půl roku a za poslední dva měsíce si alespoň jednou dobili.Po vytočení *107*# bude částka okamžitě přičtena na kartu a při nejbližším dobití z kreditu odečtena. Pokud si zákazník stihne dobít do sedmi dnů od poskytnutí půjčky kreditu, službu má zdarma. V opačném případě zaplatí poplatek pět korun. Půjčený kredit nelze použít na prémiová čísla.

Přidat komentář 3 komentáře
Gość IP: 209.132.186.* 2011.06.23 17:11
To je dobrý kšeft. Zaplaťte mi za BTS, dajte mi vaše pripojenie, dajte mi vašu elektriku a potom mi môžete platiť za služby ktoré som vám sám nevedel dodať. A tú BTS asi použije každý telefon vodafone v dosahu. Nemal by naopak za takúto službu platiť vodafone mne? Alebo sa tam dá nejak nastaviť zoznam telefónov ktoré sa k tomu môžu pripojiť? A ako je tam riešené šifrovanie hovoru medzi tou krabicou a vodafonom? Či každý kdo je po ceste môže veselo počúvať? Inak ten odkaz na 3gzone mi nejak nefunguje.
administrator
administrator 2011.06.24 00:35
Adresa www.vodafone.cz/3gzona bude dostupná od 1. července 2011, kdy oficiálně dochází ke spuštění služby.
vratislavklega
vratislavklega 2011.06.24 10:43
Stačí číst více než nadpis :)
Před aktivací je třeba mobilní telefonní čísla od Vodafonu, která budou se stanicí používána, zaregistrovat na lince operátora
Autoři: vratislav klega
Přidáno: 23.06.2011
Tag: 3g, vodafone
Počet zobrazení: 622
Ovládejte mediacentrum XBMC smartphonem XBMC je bohatě vybavené a zdarma použitelné mediacentrum. Ukážeme vám, jak jej můžete snadno ovládat prostřednictvím aplikace pro váš smartphone s Androidem.
Šifrování e-mailů v Thunderbirdu Jak se v poslední době ukazuje, listovní tajemství není pro každého svaté. Pokud nestojíte o to, aby si někdo cizí pročítal vaše e-maily, použijte náš jednoduchý tip pro poštovního klienta Thunderbird.
Vzdělávejte se na webu Školicí internetové stránky i celé portály nabízejí vzdělávací kurzy z mnoha různých oblastí: od jazyků a počítačových dovedností až po matematiku.