Menu
CHIP Speedtest

SOUTĚŽTE O 2 TELEFONY HONOR

06.09.2016 11:22 | Aleš Přistál
SOUTĚŽTE O 2 TELEFONY HONOR

Dejte like na facebooku Chipu - napište nám do komentáře u soutěže na facebooku: Který článek v letních číslech Chipu (7-9/16) se vám nejvíce líbil a v čem vám pomohl.

Honor 4C – spousta pěkné muziky za málo peněz

Abyste získali kvalitní chytrý telefon s perfektní výbavou, který navíc i báječně vypadá, už nemusíte utratit vysoké částky. Jedním takovým telefonem je Honor 4C. Skvělý fotoaparát, jemný displej, silnou baterii a vysoký výkon tak můžete získat s mnohem nižší cenovkou, než u konkurenčních značek. Honor 4C má 13MPx zadní fotoaparát, co díky světelnosti 2.0 vyfotí pěkné fotky i za šera. Přední  5MPx selfie fotoaparát umí i panoramatické snímky, což oceníte zvláště při focení velkých skupin. Co potěší zejména dámy, je funkce automatického zkrášlování, která vyhladí pleť, zvýrazní oči nebo vybělí úsměv.  Protože má telefon dostatečně silnou baterii a pořádný výkon, zvládne bez potíží více aplikací najednou nebo i náročnější hry. Honor 4C se vyrábí v bílé, černé nebo i krásné zlaté barvě. Elegantní vzhled podtrhují oblé křivky a tenký rámeček kolem displeje. Výrazná textura zadního krytu zajistí, že vám telefon z ruky jen tak nevyklouzne, navíc je tak kryt odolnější vůči otiskům prstů. Další informace zjistíte na www.honor4C.cz.  

Honor 4X 

Honor 4X je jedním z důkazů toho, jak skvěle lze vyrábět telefony s výborným poměrem cena/výkon. Jemný 5,5“ HD displej s rozlišením 1280 x 720 px, silná baterie s kapacitou 3000 mAh nebo výkonný osmijádrový procesor Huawei Kirin 620. Honor 4X má skvělý zadní 13MPx fotoaparát s přisvětlovací diodou, který doplňuje přední 5MPx selficamera. Při focení lze využívat četné kreativní funkce. Díky velkému, přehlednému displeji, solidní výdrži baterie i 2GB RAM se Honor 4X často využívá jako herní telefon. Samozřejmostí je dnes už plná podpora LTE. Nad to může potěšit i elegantní zaoblený design, kde hraje prim podoba zadní strany inspirované strukturou textilie. To vše za méně než 6000 Kč. Více informací  o Honoru 4X se dočtete na http://www.chip.cz/novinky/5-5-smartphone-honor-4x-s-podporou-lte/ 

Už teď si o oba telefony  můžete zahrát! 

  • Dejte like našemu profilu Facebooku Chipu.

  • Napište nám do komentáře u příspěvku o soutěži: Který článek v letních číslech Chipu (7-9/16) se vám nejvíce líbil a v čem vám pomohl. 

2 nejoriginálnější odpovědi vyhrají telefon Honor. Uzávěrka soutěže je 13. září 2016. 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání