Menu

Registrace Perfect PDF 10 Premium

Plná verze - uveřejněno v Chipu 01/2022. Pokud pro svou kancelář hledáte výkonný PDF editor, můžete sáhnout po programu Perfect PDF. Nabízí rozsáhlou profesionální sadu nástrojů na vytváření i detailní úpravy PDF dokumentů. Lze extrahovat obrázky i texty a pracovat s formuláři, digitálními podpisy a ochranou dokumentů pomocí šifrování.

Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu, ve článku >> a v On-line DVD.

Licenci do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 01/2022. Majitelé digitálního Chipu získají promokód odesláním své e-mailové adresy prostřednictvím formuláře přímo v digitálním časopise na straně 55.

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Produktový klíč (licence) se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči ( doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejný klíč dorazí e-mailem i do schránky. Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

install-red Instalace: Stáhněte si  instalační soubor >> Perfect PDF 10 Premium do svého počítače. Rozbalte ZIP (extrahovat) do nové složky a spusťte soubor »setup.exe«. V instalačním průvodci aplikace Perfect PDF stačí jen potvrdit souhlas s licenčními podmínkami, nic dalšího není potřeba nastavovat. Případné dodatečné komponenty si aplikace automaticky stáhne a doinstaluje. Po dokončení instalace ponechejte označenou předvolbu „I want to activate my product via Internet“ klikněte na „OK“ a do následujícího okna zadejte získaný produktový klíč z registrace výše. Dokončete instalaci programu restartováním počítače a pak už můžete začít plnou verzi aplikace Perfect PDF 10 Premium začít používat.

Licence pro Chip CZ: Plnou verzi programu Perfect PDF 10 Premium v ceně 1 000 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez časových a funkčních omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce ledna 2022.
 
perfect70 Upgrade na komerční verzi Perfect PDF 11 Premium za 260 korun: Při upgradu z verze 10 na 11 stačí na internetové stránce produktu využít licenci z Chipu. Po ověření licence klesne cena z 39.99 Euro na 9.99 Euro (cca 260 korun).
Nová verze Perfect PDF 11 Premium nabízí například vyspělou funkci na porovnání obsahu dvou PDF dokumentů. Nabízí také integraci do aplikací Průzkumník Windows, Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Visio und Project) a OpenOffice.org (Writer, Calc, Impress, Draw, Base, Math). Z těchto aplikací je možné vytvořit soubor PDF jediným kliknutím. Program umožňuje rychlé vytváření PDF v kanceláři nebo doma a je vhodným řešením jak pro začátečníky, tak pro profesionální uživatele PDF.

Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.
Registrace Perfect PDF 10 Premium