Menu

Registrace Perfect PDF 9 Premium

Plná roční verze - uveřejněno v Chipu 05/2021. Pokud pro svou kancelář hledáte výkonný PDF editor, můžete sáhnout po programu Perfect PDF. Nabízí rozsáhlou profesionální sadu nástrojů na vytváření i detailní úpravy PDF dokumentů. Lze extrahovat obrázky i texty a pracovat s formuláři, digitálními podpisy a ochranou dokumentů pomocí šifrování.

Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu, ve článku >> a v On-line DVD.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 05/2021. Majitelé digitálního Chipu získají promokód odesláním své e-mailové adresy prostřednictvím formuláře přímo v digitálním časopise na straně 55. Na zadanou adresu dorazí promokód k programu Perfect PDF 9 Premium (a současně i DVD kód pro případný přístup k On-line DVD).

Licenční klíč získáte registrací níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči ( doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejná licence vám dorazí i do e-mailové schránky. Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

install-red Instalace: Stáhněte si instalační soubor >> Perfect PDF 9 Premium do svého počítače. Rozbalte jej a spusťte soubor »setup.exe«. V instalačním průvodci stačí jen potvrdit souhlas s licenčními podmínkami. Nic dalšího není potřeba nastavovat, pouze můžete upravit rozsah integrace programu do Průzkumníka Windows a do Office. Po dokončení instalace ponechejte označenou předvolbu „I want to activate my product via Internet“ klikněte na „OK“ a do následujícího okna zadejte získaný licenční klíč, který jste získali registrací výše. Dokončete instalaci programu restartováním počítače a pak už můžete začít plnou verzi aplikace Perfect PDF 9 Premium začít používat

Licence pro Chip CZ: Plnou verzi programu Perfect PDF 9 Premium můžete po registraci a aktivaci používat po dobu jednoho roku, bez nároku na bezplatné aktualizace a technickou podporu. Licence programu Perfect PDF 9 Premium přijde na necelých 800 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce května 2021.
 
perfect70 Upgrade na verzi Perfect PDF 11 Premium s 50% slevou: Aplikace Perfect PDF 11 Premium (info) nabízí vyspělou funkci porovnání obsahu dvou PDF dokumentů, integraci do nejnovějších verzí Microsoft Office a mnoho dalšího. Při upgradu z verze 9 na 11 stačí na internetové stránce produktu využít licenci z Chipu. Po ověření licence klesne cena na 19.99 Euro (cca 516 korun).
Program Perfect PDF je neustále vyvíjen a jeho nejnovější verze je označena číslovkou 11. Aplikace Perfect PDF 11 Premium nabízí například vyspělou funkci na porovnání obsahu dvou PDF dokumentů nebo podporou nejnovějších Microsoft Office, respektive desktopových aplikací služby Microsoft 365. Nová verze získala velmi dobré ocenění i v recenzích různých odborných časopisů.

Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.
Registrace Perfect PDF 9 Premium