Menu
CHIP Speedtest

Koupit tištěné vydání

ctenar-150 Zaslání aktuálního Chipu

Objednejte si zaslání jednoho vydání tištěného Chipu do vaší schránky od předplatitelské služby SEND (ČR). Díky tomu, že se stanete „jednoměsíčním“ předplatitelem s registrací, získáte zároveň bezplatný přístup ke službě »On-line DVD« (obsah Chip DVD na internetu), což u časopisu koupeného na stánku není možné. Cena 179,99 Kč zůstává stejná jako na stánku, poštovné je zdarma.

Pokud si červencový Chip zakoupíte ve volném prodeji nebo  objednáte poštou u společnosti Send, získáte v ceně také praktickou sadu SIM adaptérů. Umožní vám použití vaší SIM karty v jakémkoliv zařízení bez ohledu na velikost slotu. Obsahuje redukci z nano na micro, z nano na standardní a z micro na standardní a navíc jehlu pro vysunutí karty z mobilního zařízení. Praktickou pomůcku určitě oceníte.

chip-postou  

Objednávka probíhá přímo prostřednictvím formuláře distributora předplatného SEND. Vyberte číslo vydání (pozor, přednastaveno je až příští vydání), v dalším kroku vyplňte adresu a následně zvolte způsob úhrady. Časopis vám dorazí do dvou pracovních dnů od úhrady. Zvolit můžete také starší vydaní nebo vydání, které teprve vyjde v budoucnu.

Cenově výhodnější je pořídit si předplatné časopisu >>