Menu

Předplatné SR

23.08.2013 12:37 | Redakce Chip

Chip je možné číst jak v tištěné podobě, tak na libovolných smartphonech, tabletech a počítačích bez ohledu na operační systém. Předplatné je nejspolehlivější a nejlevnější cesta jak se dostat k Chipu. Tištěný časopis vám doručíme až do vaší schránky, digitální časopis budete mít na svém zařízení dostupný ihned po jeho vydání.

  • Papírová verze: 9,99 €, roční předplatné 64 € (cca 5,33 €/číslo)
  • Digitální verze: 99 Kč, roční předplatné 1 111 Kč (93 Kč/číslo = cca 3.50 €/číslo)
  • Papír + digitál: roční předplatné 71 € (5,92 €/číslo)

Papírová a digitální edice Chipu jsou obsahově rovnocenné. Digitální Chip je dostupný okamžitě po nákupu a lze jej číst současně až na třech různých zařízeních. Tato verze nabízí on-line distribuci plných verzí programů (včetně antiviru AVG IS 2015) jako náhradu za DVD přikládané k papírovému časopisu.

Papírová verze papirova-verze Koupit
Digitální verze digitalni-verze Koupit
Papír + digitál papirova-digitalni-verze Koupit

Na Slovensku zajišťuje distribuci tištěného Chipu společnost Magnet Press.

Chcete si vyzkoušet digitální Chip?  Nainstalujte čtečku Chip CZ a její pomocí si stáhněte bezplatné číslo 02/2014. Žádná registrace není třeba.

Upozornění: Chip v digitální podobě koupený POUZE touto cestou je dostupný na více různých zařízeních. Magazín lze samozřejmě koupit i přes obchody App Store a Google Play, ovšem pak je nelze prohlížet na zařízeních s jinými operačními systémy. Nadále zůstává dostupnost Chipu i v univerzálním kiosku Publero a Alza Media, který má vlastní čtečku. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání