Menu

Registrace plné verze reaConverter 7

Registrace plné verze reaConverter 7 Standard - uveřejněno v Chipu 09/2021.

V programu reaConverter 7 Standard lze vzájemně konvertovat snad všechny myslitelné grafické formáty a během konverze navíc aplikovat řadu úprav.


Registrací souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti vám do e-mailové schránky dorazí zpráva s žádostí o potvrzení zájmu. Klikněte na aktivní odkaz. V další doručené zprávě najdete váš "Promo code". V dalším kroku registrace a instalace pokračujte podle pokynů na Chip DVD nebo v On-line DVD.

Upozornění:  Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.
Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«.  Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.