Menu

Registrace plné verze RecMaster PRO

Zaregistrujte si roční exkluzivní licenci videorekordéru v ceně 500 korun pro snadný záznam obrazovky počítače. Uveřejněno v Chipu 09/2020.

Aplikace RecMaster PRO nabízí všestranné funkce pro pořizování videozáznamů z pracovní plochy počítače i z webkamery. Program nabídne také jejich úpravy, jako je ořez, střih, spojování a doplnění vodoznakem. K dispozici je i praktický časovač pro plánované spouštění záznamu bez přítomnosti obsluhy, možnost zvýraznění kurzoru myši a funkce „obraz v obraze“ pro souběžné nahrávání dění na ploše a webkamery. Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu, ve článku >> a v »On-line DVD«.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 09/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitálním časopisu na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Licenční klíč získáte registrací níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči (doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejná licence vám dorazí i do e-mailové schránky.  Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

Instalace:  Během instalace programu (stáhněte si instalační soubor) RecMaster PRO není třeba cokoli nastavovat či měnit a po dokončení instalace klikněte na tlačítko »Record Now« pro spuštění aplikace. Při prvním spuštění programu RecMaster klikněte v jeho hlavním okně na volbu »Register« a do nově otevřeného okna vložte licenční klíč získaný při registraci. Klikněte na »Activate Now« a můžete začít program RecMaster používat.

Licence pro Chip CZ:  Plnou verzi programu RecMaster PRO v ceně 500 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku, ovšem bez nároku na technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce září 2020. Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.

Registrace plné verze RecMaster PRO