Menu

Kaspersky SafeKids

Pokud máte děti, měli byste vědět a regulovat, kolik času tráví na internetu, jaké stránky a videa navštěvují a s kým se baví. Kaspersky Safe Kids vám s tím pomůže. Stačí provést jen dva kroky: vytvořit si uživatelský účet a nainstalovat aplikaci Kaspersky Safe Kids na svoje i dětská zařízení. Následně lze stanovit pravidla, v rámci kterých budou děti moci využívat svoje zařízení jen v určenou dobu, omezí se okruh povolených webových stránek a limituje instalace a použití aplikací.

Aktivační kód 6měsíční licence získáte registrací níže (vložte váš e-mail):


Registrací souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti vám do e-mailové schránky dorazí zpráva s žádostí o potvrzení zájmu. Klikněte na aktivní odkaz. V následující zprávě již najdete váš aktivační kód.

Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

Instalace: Založte si uživatelský účet na webu my.kaspersky.com. Přihlaste se a nejpozději do konce května 2021 na úvodní obrazovce zadejte do pole »Přidat aktivační kód« váš kód z registrace výše. Pak si stáhněte a instalujte aplikaci Kaspersky Safe Kids do všech zařízení, která chcete kontrolovat – ať už jde o počítače nebo smartphony/tablety. Při instalaci aplikace se přihlaste k vašemu účtu My Kaspersky a můžete začít nastavovat pravidla.

Upozornění: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«.

Kaspersky SafeKids