Menu
CHIP Speedtest

Práce v IT

IT pracovníci jsou v současnosti asi nejvíce nedostatkovým zbožím na trhu práce. Využijte situace a najděte si práci, která vám sedí a kde budete moci rozvinout své schopnosti, získat další zkušenosti a zvýšit svou cenu na trhu práce. Chip jako odborný magazín o digitálních technologiích vám přináší nejzajímavější nabídky přímo od IT firem z oboru. Vyberte si z exkluzivních nabídek.

IT společnostem nabízíme možnost inzerovat na webu, který přesně zasahuje cílovou skupinu lidí, které hledáte. Pro více informací ohledně možností personální inzerce kontaktujte naše zástupce.

Aktuální pozice
Software Developer

We are looking for an experienced Software Developer to join our team in Prague to maintain and improve the Accounting System used by some of our Subsidiaries (NetSuite).

Full-stack (Java/JS) Web Application Developer

JetBrains Prague is looking for an experienced Full-stack web app developer for building a new project, aimed at setting a foundation for a social network for self-learners, - from the ground up.

Senior Frontend Developer

Jsme Skrz.cz, česká firma sídlící na pražských Vinohradech. Naše vize je nyní jasná: stát se silným hráčem v Evropě v prodeji cestovních balíčků. Nyní hledáme do týmu frontend developera, který nám pomůže se zahraniční expanzí.

Online Product Manager

Do týmu Burda Digital hledáme posilu na pozici produkťáka, který se chce podílet na rozvoji a modernizaci oblíbených webových portálů a dalších digitálních produktů společnosti.

Grafik/grafička digitálního týmu: Digitální projekty v médiích

Vydavatelství Burda Praha hledá do svého digitálního týmu posilu. Sháníme osobnost, která se chcete podílet na vytváření grafické podoby známých mediálních značek a být součástí kreativního týmu velkého vydavatelského domu.

PHP programátor / full-stack developer: Programujte v médiích

Do týmu Burda Digital hledáme vývojáře se zájem o vytváření on-line magazínů, který se chce podílet na rozvoji a modernizaci oblíbených webových portálů a dalších digitálních produktů společnosti.