Menu

Registrace plné verze VSDC Video Editor

Uveřejněno v Chipu 11/2020. Nemáte-li mnoho zkušeností s pokročilým zpracováním videa, mohl by vám vyhovovat program s přehledným ovládáním, ale zároveň i s velmi bohatou výbavou a akcelerovaným výkonem. VSDC Video Editor Pro 6.5 je videoeditor s pokročilými funkcemi jako je klíčování barev pozadí, maskování objektů, pokročilé zpracování zvuku a podpora až 4k rozlišení.

Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu, ve článku >> a v »On-line DVD«.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 11/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitálním časopisu na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Licenční klíč získáte registrací níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči (doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejná licence vám dorazí i do e-mailové schránky.  Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

Instalace:  Stáhněte si instalační soubor >> (případně 32bitovou verzi) aplikace VSDC Video Editor a spusťte instalaci. V průvodci jen potvrďte souhlas s licenčními podmínkami, nic dalšího není třeba nastavovat. Po prvním spuštění programu zavřete úvodní okno, přejděte na kartu »Activation« a zde klikněte na tlačítko »Activate«. Otevře se nové okno, do kterého jen zadáte získaný licenční klíč a potvrdíte aktivaci tlačítkem »Activate«. Je nezbytné, aby byl během aktivace váš počítač připojený k internetu. Restartujte program VSDC Video Editor a můžete jej začít bez omezení používat.

Licence pro Chip CZ:  Plnou verzi programu VSDC Video Editoru v ceně 550 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce listopadu 2020. Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.

Registrace plné verze VSDC Video Editor