Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

WinOptimizer 15

06.02.2019 22:31 | Redakce Chip
WinOptimizer 15

WinOptimizer se stará o zvýšení výkonu počítače. Plná verze.

Zadejte vaši e-mailovou adresu a nechte si zaslat zprávu s instrukcemi pro stažení plné verze Ashampoo WinOptimizer 15. Program můžete po registraci a aktivaci používat zdarma bez funkčních nebo časových omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu.

Program WinOptimizer obsahuje nástroje na vyčištění počítače od zbytečných záznamů v registru Windows, odstranění nepotřebných dat z pevných disků, zrychlení internetového připojení i zvýšení soukromí a zabezpečení dat v počítači. Soubor optimalizačních nástrojů je připraven diagnostikovat aktuální problémy snižující výkon vašeho počítače a rovnou provést příslušná opatření. Správu počítače lze přitom provádět ručně, s pomocí přehledných průvodců, nebo zcela automaticky po aktivování příslušných funkcí. Kliknutím na obrázek níže si můžete stáhnout návod z Chipu na používání programu v PDF.

winoptimizer700g

Plnou verzi programu Ashampoo WinOptimizer 15 v ceně 850 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních nebo časových omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání