Menu
Časopis Chip

Registrace WISE-FTP 9

Registrace WISE-FTP 9

Registrace plné verze FTP klienta WISE-FTP 9 z Chipu 02/2020.

Licenční klíč - plná verze

Přihlaste/registrujte se ke svému uživatelskému účtu na stránkách Chipu.

Pro použití plné verze programu WISE-FTP budete potřebovat licenční klíč, který získáte registrací výše.

1. Přihlaste se ke svému uživatelskému účtu na webových stránkách Chipu, případně si zaregistrujte nový uživatelský účet. Pokud jste byli již přihlášeni, pokračujte dalším bodem.

2. Zadejte e-mailovou adresu, na kterou si chcete nechat zaslat licenci programu Wise-FTP, potvrďte podmínky použití a údaje odešlete tlačítkem »Zaslat licenci«

3. Na uvedenou e-mailovou adresu dorazí ověřovací zpráva. Kliknutím na aktivní odkaz vyjádříte skutečný zájem o licenci. Upozornění: tyto zprávy mohou skončit i ve složkách Nevyžádaná pošta nebo Hromadné (seznam.cz, email.cz, post.cz...), případně Spam, Promoakce (gmail.com...).

4. V další zprávě již najdete svůj licenční klíč k plné verzi programu WISE-FTP. Upozornění: tyto zprávy nesmějí být doručeny na e-mailové adresy, u kterých jejich majitelé požádali o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip.

Instalace: V průvodci instalací programu WISE-FTP stačí jen potvrdit souhlas s licenčními podmínkami a nic dalšího není třeba nastavovat. Poté se aplikace automaticky spustí a vyžádá si aktivaci. V úvodním okně tedy použijte volbu »Unlock Now« a v dalším okně pokračujte nabídkou »Step2: Activate and unlock the program«. Zadejte klíč získaný při registraci, klikněte na »Next« a můžete začít program WISE-FTP bez omezení používat.

Plnou verzi aplikace WISE-FTP 9 v ceně 1 300 korun můžete po jednoduché registraci na internetu používat bez funkčních nebo časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace nebo technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce února 2020.

Celý popis programu WISE-FTP

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání