Menu
Nejlepší hardware pro rok 2017

Nejlepší hardware pro rok 2017

Do roku 2017 byste se měli vybavit pořádným hardwarem. Poradíme vám jakým – otestovali jsme totiž stovky zařízení z jedenácti kategorií.

Řada prodejců teď nabízí hardwarové produkty za sníženou cenu. Pokud se chcete pro rok 2017 vybavit novým pořádným hardwarem, máme pro vás zajímavé nákupní tipy i vítěze našich testů zařízení v jedenácti kategoriích. Otestovali jsme televizory, fotoaparáty, mobilní telefony i tablety.

V přehledných tabulkách najdete nejen jejich technické parametry, ale hlavně výsledky našich měření a hodnocení. Nejzajímavější výrobky z každé kategorie jsme také alespoň stručně popsali a poradíme vám, na co si při koupi jednotlivých zařízení dát pozor. 

To nejlepší z Chip DVD
Exkluzivní plná verze

AVG INTERNET SECURITY 2016

AVG v plné výbavě bude trvale chránit váš počítač před viry, internetovými útoky i nevyžádanou poštou. Výbava verze pro Chip je identická s aktuální komerční verzí v ceně 1.199 Kč včetně plných updatů a technické podpory. » více

AVG INTERNET SECURITY 2016

Licenci AVG pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem. Odkaz na jeho stažení najdete vždy na DVD nebo na straně 51.