Menu
Sen o létání

Sen o létání

Moderní drony mají fascinující funkce. Umožnily to pokroky v elektronice, bateriových i fotografických technologiích. Vyzkoušeli jsme je v provozu.

Prostřednictvím dálkově ovládaného létajícího stroje si může sen o létání splnit prakticky každý – a žádný drahý pilotní průkaz si kvůli tomu pořizovat nemusí. To umožnil technologický pokrok, který v poslední době nabral rychlé obrátky.

Moderní kvadrokoptéry zvládnou velice přesné a dlouhotrvající lety a dokážou přitom pořizovat videozáběry ve vysoké kvalitě a samozřejmě také fotografie. Nejnovější technologie dokonce umožňují začátečníkům vstoupit do role pilota, aniž by se museli obávat o pády a kolize svého stroje. K dispozici jsou různé typy a třídy dronů a dalších létajících zařízení, ze kterých si můžete vybrat v závislosti na požadavcích i na vašem rozpočtu. Do tohoto spektra patří jak jednoduché hračky, tak poloprofesionální zařízení s kvalitní kamerou. My jsem tyto drony vyzkoušeli a máme pro vás praktické zkušenosti i rady a pravidla, za kterých je možné drony provozovat. 

To nejlepší z Chip DVD
Exkluzivní plná verze

AVG INTERNET SECURITY 2016

AVG v plné výbavě bude trvale chránit váš počítač před viry, internetovými útoky i nevyžádanou poštou. Výbava verze pro Chip je identická s aktuální komerční verzí v ceně 1.199 Kč včetně plných updatů a technické podpory. » více

AVG INTERNET SECURITY 2016

Licenci AVG pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem. Odkaz na jeho stažení najdete vždy na DVD nebo na straně 51.