AVG Technologies oznámil spuštění beta verze AVG LiveKive, bezplatné úschovny založené na technologii cloud, která uživatelům nabízí zcela nový přístup k ochraně jejich nejcennějších informací. AVG LiveKive nabízí jednoduché, bezpečné a spolehlivé úložiště, pro které je archivace a sdílení obsahu stejně přirozené a bezpečné jako je ukládání peněz do banky.
„Díky službě AVG LiveKive vstupuje AVG Technologies na trh úschoven založených na technologii cloud, která bude navíc podpořena odbornými znalostmi v oboru bezplatných bezpečnostních technologií,“ řekl J.R. Smith, generální ředitel společnosti AVG Technologies. „Uložením informací na spolehlivé a zabezpečené servery se výrazně sníží počet kyberzločinců a hackerů, kteří se snaží získat přístup k souborům uloženým na jednotlivých počítačích nebo mobilních zařízeních.“
Uložením souborů na LiveKive mohou uživatelé využít pěti volných gigabytů na prvotřídně zabezpečené úschovně, stejně jako okamžitý přístup k tomuto obsahu ze všech svých synchronizovaných zařízení. Kromě toho snadné používání AVG LiveKive mění archivaci ze složitého procesu vyžadujícího velké množství paměti v rychlý, efektivní a přirozený způsob zabezpečení důležitých informací a obsahu. Beta verze AVG LiveKive bude spuštěna příští týden.
Galerie: AVG LiveKive
Další fotogalerie
Bezplatná úschovna založená na technologii cloud pro archivaci a sdílení obsahu
Máte k článku připomínku? Napište nám
Mohlo by se vám líbit
5 foto
5 foto
5 foto
doporučujeme
Novinky
-
Vědci zjišťují limity lidského zraku: je Ultra HD televize zbytečná?
-
Platby v obchodě už nikdy nebudou stejné: Přichází nová technologie NFC 15
-
EU chystá další regulaci: Po USB portech si posvítí i na nabíječky, routery či monitory
-
Tohle nikdo nechtěl: Studio Rockstar znovu odložilo GTA 6, kdy vyjde?
Testy a žebříčky
bezpečnost
-
Necháte za sebe platit AI agenty? PayPal a Mastercard testují platby řízené umělou inteligencí
-
Hackeři ukradli 183 milionů hesel: Jak zkontrolovat, zda mezi nimi není to vaše?
-
Na tohle si dejte pozor: Android pod palbou hackerů, nový útok prolomí ochranu během sekundy
-
Úniky dat z vesmíru: Šmírovat lze citlivé informace ze satelitů s vybavením za pár tisíc
Tipy a triky
-
Uspoříte vypínáním topení přes noc? Častá otázka, nejednoznačná odpověď
-
Ajťák radí: Zkontrolujte si webovou stránku – pokud chybí „S“, nejste v bezpečí
-
Cestujete do USA? Vaše digitální soukromí končí na hranicích – tohle udělejte, než poletíte
-
Nemáte je ve sklepě? Staré herní konzole z vás mohou udělat boháče