Menu

Plné verze

Soubor nástrojů Parallels Toolbox představuje sadu systémových nástrojů pro každodenní použití, určených pro počítače s Windows nebo macOS. Plná verze - Chip 07/2021.

S programem iFun Screen Recorder lze zaznamenávat veškeré dění na pracovní ploše počítače do videosouboru se zvolenou kvalitou a snímkovou frekvencí. Plná verze - Chip 07/2021.

First Aid Kit je sada nástrojů na záchranu dat a obnovu funkčnosti počítače, stejně jako třeba na odstranění hluboce zakořeněné virové nákazy. Plná verze - Chip 07/2021.

Pokud patříte k uživatelům, kteří občas potřebují v PDF dokumentech přidávat nebo vymazat stránky, tak nenáročný Easy PDF vám bude věrným pomocníkem. Plná verze - Chip 07/2021.

Souborový manažer oMega Commander nabízí pro práci se soubory a složkami dva nezávislé panely a mnoho doplňkových funkcí. Plná verze - Chip 07/2021.

AntiRansomware chrání počítač před vyděračským softwarem, který zašifruje data na disku a žádá výkupné za jejich opětovné zpřístupnění. V okamžiku podezřelé manipulace s daty vypne počítač. Nový start spustí systém v nouzovém režimu, kdy je možné počítač odvirovat nebo zálohovat data. Plná verze - Chip 07/2021.

Nebuďte lehkovážní a pravidelně zálohujte svoje data – pomůže vám s tím program Backup4all s řadou užitečných funkcí pro automatickou zálohu. Plná verze - Chip 07/2021.

Program FOCUS projects 4 Standard obsahuje rozsáhlou nabídku efektů a filtrů na úpravy digitálních fotografií s detailními předvolbami nastavení. Plná verze - Chip 07/2021.

Program Protected Folder je snadno ovladatelný šifrovací nástroj na ochranu citlivých souborů nebo před jejich smazáním. Data jsou nejen zašifrována, ale pro jiné uživatele počítače i skryta. Plná verze - Chip 07/2021.

Program Sweet Home 3D umožňuje vytvořit plán bytu, pokoje, kanceláře a osadit jednotlivé místnosti příslušným vybavením. Vybavené místnosti si prohlédnete ve 3D zobrazení. Free verze - Chip 07/2021.

Ubisoft Trackmania jsou legendární závody autíček na pomezí formulí a terénních speciálů. V bezplatné verzi se můžete prohánět po 25 tratích a zlepšovat své zkušenosti. Free verze - Chip 07/2021.

Driver Booster umí v pravidelných intervalech kontrolovat dostupnost nových ovladačů pro hardwarové komponenty vašeho počítače. Plná verze - Chip 06/2021.

S programem Ashampoo Snap lze nejen snímat obsah pracovní plochy nebo oken aplikací, ale také pořizovat video z pracovní plochy a oken programů. Plná verze - Chip 06/2021.

RecoveryRobot Pro je navržen jako univerzální software pro obnovu dat při téměř každém scénáři ztráty dat. Plná verze - Chip 06/2021.

Program O&O FileBackup slouží k pravidelnému zálohování nejdůležitějších souborů ve vašem počítači, jako jsou typicky dokumenty nebo fotky. Plná verze - Chip 06/2021.

<< <   1 2 3 ...   >>

Huawei Watch 3 Pro jsou krásné chytré hodinky, ale oproti modelu Huawei Watch GT 2 Pro nabízí, alespoň prozatím, jen pár věcí navíc, které…

Herní konzole PlayStation od Sony je dostupná už v páté generaci. Přestože je v prodeji oficiálně od loňského listopadu, moc dostupná není.…

První vlajkový model společnosti Vivo uvedený na náš trh v nás zanechal nejlepší dojem a má šanci zlákat hodně zájemců, hlavně milovníků…