Menu

Plné verze

Ashampoo WinOptimizer patří jednoznačně k nejlepším nástrojům na vyčištění a optimalizaci počítačů s Windows. Většinu úkolů navíc zvládne automaticky. Plná verze - Chip 09/2021.

Aplikace EaseUS Partition Master nabízí mnohem více funkcí, než nástroj na správu disků a diskových oddílů vestavěný ve Windows. Plná verze - Chip 09/2021.

Aplikace inPixio Eraser a inPixio Eraser Cutter jsou automatizované nástroje na úpravy, retušování a vylepšení fotek, pořízených vaším smartphonem. Plná verze - Chip 09/2021.

V programu reaConverter 7 Standard lze vzájemně konvertovat snad všechny myslitelné grafické formáty a během konverze navíc aplikovat řadu úprav. Plná verze - Chip 09/2021.

Programy pro defragmentaci disků urychlují načítání dat z pevných disků a tím zrychlují práci počítače. Nově s inteligentní defragmentací SSD disků. Plná verze - Chip 09/2021.

Program Genie Timeline Home 10 slouží k automatickému zálohování důležitých dat z vašeho počítače na lokální nebo síťové disky. Plná verze - Chip 09/2021.

AntiBrowserSpy dokáže vyčistit běžně používané webové prohlížeče od všech pozůstatků po surfování na internetu a pomáhá tak chránit naše soukromí. Plná verze - Chip 09/2021.

Připravované Windows 11 budou po hardwaru vyžadovat zvýšené nároky na výkon a zabezpečení. Zjistěte, zda váš aktuální počítač splňuje požadavky pro provoz. Plná verze - Chip 09/2021.

FileFusion vyhledá v počítači na základě tzv. kontrolních součtů duplicitní soubory, které nahradí jejich zástupci. Úspora místa může být značná. Plná verze - Chip 09/2021.

S programem Audials TV Recorder 2021 můžete nejen sledovat streamované televizní programy, ale třeba si také stahovat filmy a videoklipy z YouTube. Plná verze - Chip 09/2021.

Bezplatně použitelná bezpečnostní sada řešení Avira Free Security ochrání váš počítač i smartphone nejen při surfování na internetu. Free verze - Chip 09/2021.

Vytvořte si bootovací flash disk se značkovým antivirem a proklepněte svůj počítač bez nutnosti obracet se hned na odborný servis. Free verze - Chip 09/2021.

Farming Simulator přináší svět moderního farmaření, ve kterém si vyzkoušíte vše od pěstování plodin, přes chov zvířat až po prodej vaší produkce. Plná verze - Chip 08/2021.

Program Aiseesoft Data Recovery slouží k záchraně souborů nedopatřením smazaných z pevných disků paměťových karet i dalších úložných médií. Plná verze - Chip 08/2021.

Bezpečnostní nástroj IObit Malware Fighter je připravený na ochranu vašeho počítače před spywarem, červy, trojskými koňmi a další nebezpečnou havětí. Plná verze - Chip 08/2021.

<< <   1 2 3 ...   >>

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.

Nová generace MateBooku 14 přichází s velmi podobným designem jako předchůdce, nicméně dočkala se řady vylepšení. Je výkonnější, má lepší a…

Chytré telefony střední třídy prochází v poslední době obdobím specializace. V nabídce je takové množství podobných modelů, že se výrobci…