Menu

Plné verze

Nástroj PC Track Product Key Recovery Tool vyhledá během chvilky všechny licenční klíče obsažené v nainstalovaném počítači a uloží je do textového souboru. Plná verze - Chip 07/2022.

S programem Todo Backup můžete pravidelně zálohovat vybrané soubory a složky, stejně jako vytvářet kopie celých disků a jejich oddílů pro případ havárie. Plná verze - Chip 07/2022.

Sticky Password patří k nejlépe vybaveným správcům hesel. Bezpečně se postará o všechny citlivé údaje a bude je synchronizovat mezi různými zařízeními. Plná verze - Chip 07/2022.

Program Ashampoo UnInstaller dokáže z počítače kompletně odstranit všechny nepoužívané aplikace, a ještě po nich zamést stopy na pevném disku i v registru. Plná verze - Chip 07/2022.

V programu Apeaksoft DVD Creator můžete snadno vytvářet a vypalovat vlastní DVD a Blu-ray disky z videozáběrů pořízených smartphonem nebo třeba akční kamerou. Plná verze - Chip 07/2022.

Sticky Password patří k nejlépe vybaveným správcům hesel. Bezpečně se postará o všechny citlivé údaje a bude je synchronizovat mezi různými zařízeními. Plná verze - Chip 07/2022.

Program AceThinker PDF Converter Pro umí převádět PDF soubory na textové dokumenty, obrázky a další typy souborů – včetně rozpoznání českého textového obsahu. Plná verze - Chip 07/2022.

 
 

Apeaksoft Slideshow Maker umí vytvářet efektní prezentace fotografií, plné animací a přechodů a exportovat je s hudbou na pozadí v různých videoformátech. Plná verze - Chip 06/2022.

Vše v jednom – spolehlivé zabezpečení i vyčištění a optimalizace výkonu počítače – to je hlavní charakteristika výborného programu Advanced SystemCare. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Zálohování dat s pomocí Backup Pro 15 zvládne opravdu každý. Navíc stačí jen jednou nastavit zálohovací úkoly a už se nemusíte o nic starat. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Aplikace Mobile Mirror slouží k propojení počítače s androidovými telefony a iPhony a zrcadlení obsahu jejich displeje na pracovní ploše Windows. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Steganos Safe ochrání data uložená ve vašem počítači, na USB klíčence nebo v cloudovém úložišti před nenechavci pomocí silného šifrování. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 
 
 

Nástroj Browser Password Recovery Tool během chvilky vyhledá všechna hesla uložená v internetových prohlížečích a uloží je do textového souboru. Půlroční verze - Chip 06/2022.

 
 
 
 

Každý zná nesmyslné názvy souborů, které generuje fotoaparát, správce stahování nebo digitální záznamník. Přejmenujte je a udělejte si pořádek v datech. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Program Ashampoo Music Studio 2022 nabízí kompletní řešení pro audiosoubory – přehraje, sestříhá, uspořádá a zkonvertuje celou vaši hudební sbírku a obsahuje i nástroj, pomocí kterého si snadno vytvoříte vlastní obaly na CD. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 
<< <   1 2 3 ...   >>

Huawei Watch Fit 2 spojují klasickou sportovní výbavu fitness hodinek s GPS, snímačem tepu a okysličení krve s řadou funkcí známých z…

Bluetooth reproduktory mají různé tvary, funkce a velikost. Toshiba TY-ASC51 patří s výškou 50 cm a hmotností okolo šesti kilogramů k těm…

Spolu s větší 46mm verzí Titan uvádí Huawei na trh i menší 43mm variantu, vyrobenou ne z titanu, ale z vysoce kvalitního keramického materiálu.…
Komerční sdělení