Menu

Apei QI L7000 – nabíjí v každé situaci

17.07.2014 16:25 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Apei QI L7000 – nabíjí v každé situaci

Apei QI L7000 – nabíjí v každé situaci | foto: CHIP

Společnost Novotrek uvádí na trh kombinaci bezdrátové nabíječky a externí baterie pro bezproblémové dobíjení mobilních zařízení za každé situace

Bezdrátové dobíjení je stále oblíbenější funkcí u mobilních zařízení. Nabíječka Apei QI L7000 ale tuto vlastnost kombinuje s dalším užitečným vylepšením. Funguje totiž současně i jako externí baterie. Vaše mobilní zařízení tak skutečně dokážete dobít kdykoli.

qil7000-2-nahled

Nabíječka Apei QI L7000 podporuje nový standard Qi, který mimo jiné umožňuje současné dobíjení vícero zařízení a problémy mu nedělá ani fakt, když mezi mobilním zařízením a nabíjecí podložkou bude ležet například ochranné pouzdro apod. Qi standard zařazuje mezi do svého portfolia stále více výrobců, nabíječky si proto rozumí s přístroji od HTC, Huawei, Sony, Motorola, Samsung, Nokia a mnoha dalšími.

Nabíječka Apei QI L7000 kromě bezdrátového dobíjení dokáže fungovat také jako externí baterie s kapacitou 7 000 mAh. Uživatel ji tak může využít i v případech, kdy zkrátka není možné nabíječku připojit do elektrické sítě. Díky příznivým rozměrům se jedná o ideální řešení na cesty. Kapacita 7 000 mAh stačí na opakované dobití mobilních telefonů, mnohdy ale poslouží i pro dobití tabletů včetně modelů iPad. V případě dobíjení přes externí baterii je nutné, aby bylo elektronické zařízení s nabíječkou propojeno pomocí kabelu.

Apei QI L7000 v průběhu dobíjení informuje o jeho aktuálním stavu, výrobce také zaručuje, že dobíjení je takřka stejně efektivní a rychlé jako při použití klasické nabíječky. Po přiložení mobilního telefonu k nabíječce dojde k automatickému probuzení a následnému zahájení nabíjení.

Více informací o nabíječce Apei QI L7000 najdete na stránce www.novotrek.cz. Distributorem nabíječek Apei je společnost Novotrek. Doporučená MOC vč. DPH a všech zákonných poplatků je pro model Apei QI L7000 1 699 Kč.  

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení