Menu
CHIP Speedtest

Telefon menší než kreditka

05.08.2019 10:43 | Pavel Trousil
Telefon menší než kreditka

Český startup Zoxcall představil model telefonu FF+, který je určen pro koncové uživatele a je menší než kreditní karta. Hodí se například jako doplněk k hlavnímu smartphonu, nebo jako záloha.

Zoxcall FF+ je unikátní telekomunikační zařízení s rozměry 82 x 46 x 3,5 mm a váhou 16 g. Telefon nemá displej, je ovládán pomocí několika tlačítek a do jeho paměti lze uložit až osm přednastavených čísel. Na rozdíl od svého předchůdce modelu FF je vybaven slotem pro nanoSIM kartu, takže uživatel si může vybrat sám operátora a tarif. Na výběr zůstává také pestrá škála barevných variant a materiálů krytů. Podle výrobce zařízení vydrží vypnuté až 270 dnů bez nabíjení a zapnuté až 24 hodin a volat můžete hodinu v kuse. Tím že nemá displej, je tak téměř nerozbitný a nevede k prokrastinaci.

 zoxcall-ff-nahled

Po modelech T4 a FF, určených primárně pro B2B zákazníky, přicházíme s prvním zařízením určeným pro koncového uživatele. Myslím si, že se nám podařilo najít něco, co na trhu doposud nebylo. Zařízení FF+ je navíc neodmyslitelným doplňkem každého smartphonu,“ říká Ota Kaláb, CEO společnosti Zoxcall a.s..

dsc-2792-nahled

Předprodej zařízení FF+ společnost zahajuje 5. 8. 2019. O měsíc později společnost spustí přímý prodej na svých eshopových stránkách, jehož konkrétní datum závisí na množství srpnových předobjednávek. Cena je 990 Kč.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení