Menu

Myš přesně pro hráče FPS stříleček

05.05.2017 18:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Myš přesně pro hráče FPS stříleček

Myš přesně pro hráče FPS stříleček | foto: CHIP

Demolition man a všichni ti, co svrbí prsty na rukou jen když zahlédnou na monitoru záměrný kříž, určitě uvítají novou myš speciálně připravenou pro hráče FPS stříleček.

Myš ROG Gladius II je nástupcem populární optické herní myši ROG Gladius. Gladius II se vyznačuje ergonomickým designem pro praváky, optimalizovaným pro FPS střílečky.

Je vybavena spínači Omron, jejichž odpor při stisknutí je možné nastavit přesně podle potřeb hráče. Je navíc velmi odolná s tlačítky s životností až 50 milionů kliknutí. Novinka nabízí optický senzor s rozlišením 12 000 DPI a speciální tlačítko upravující citlivost pro přesné míření. Disponuje také technologií Asus Aura RGB s podporou Aura Sync, takže hráči mohou myš nejen ozvláštnit světelnými efekty, ale zároveň je synchronizovat s jejich dalším hardwarem od firmy Asus.

Myš se v Česku a na Slovensku prodává za 2399 Kč, resp. 94 euro s DPH.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení