Menu
CHIP Speedtest

WhatsApp: odesílejte zprávy více příjemcům pomocí hromadné zprávy

20.11.2019 15:16 | Pavel Trousil + Přidat komentář
WhatsApp: odesílejte zprávy více příjemcům pomocí hromadné zprávy

Chcete-li poslat stejnou zprávu přes WhatsApp více přátelům, nejsnadnějším způsobem je využít takzvanou hromadnou zprávu. Rozdíl mezi hromadnou zprávou a skupinou na WhatsApp spočívá v tom, že příjemci zprávy nevidí, že ji obdržel i někdo další. Princip je podobný jako u skryté kopie v případě e-mailu.

Prostřednictvím hromadné zprávy tak například můžete poslat pozdrav z dovolené několika lidem nebo třeba všechny informovat o změně telefonního čísla. Chcete-li poslat novou hromadnou zprávu, spusťte aplikaci WhatsApp a klikněte na ikonu tří teček vpravo nahoře. Z nabídky vyberte možnost »Nová hromadná zpráva«.

screenshot-20190930-155008-whatsapp

Následně se otevře váš adresář a vy z něj můžete vybrat osoby, kterým chcete zprávu zaslat. Kontakty, které už jste vybrali, jsou vidět v seznamu nahoře. Pokud je chcete ze seznamu příjemců odstranit, klikněte na křížek u jejich ikony. Až budete s výběrem hotovi, stiskněte zelené zatržítko vpravo dole. Aplikace následně otevře okno chatu, kde vytvoříte vlastní zprávu k odeslání. Kliknete-li na počet příjemců v horní části, budete moct pomocí ikony tužky tuto skupinku příjemců pojmenovat a znovu použít.

screenshot-20190930-155148-whatsapp-nahled screenshot-20190930-155408-whatsapp-nahled


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení