Menu
CHIP Speedtest

Service Pack pro Windows 7

05.08.2010 09:59 | Redakce Chip
Service Pack pro Windows 7
Konec čekání na Service Pack 1 pro Windows 7. Když jej nepřichystal Microsoft, připravili jsme jej my. A umí toho opravdu hodně.

Kdy konečně bude k dispozici Service Pack 1 pro Windows 7? Jak nám prozradil zdroj z Microsoftu, mělo by tomu být ještě letos. My už ale nechceme čekat ani den. Pokud jste na tom stejně, vyzkoušejte Chip Service Pack pro Windows 7 už v příštím čísle. Umí toho více, než kolik nabídne beta verze SP1 od Microsoftu. Ta totiž patrně bude jen balíkem bezpečnostních záplat bez jakýchkoliv nových funkcí. Proto jsme se rozhodli vytvořit vlastní Service Pack, který nejenže uzavře bezpečnostní mezery, ale dodá vašemu systému nové funkce.
Aby byl náš Service Pack dokonalý, procházeli jsme webová fóra a zjišťovali, co uživatelé Windows 7 vlastně chtějí, které funkce jim chybí a jak by měl podle nich dokonalý Service Pack vypadat. Nejenže by měl zabezpečit počítač proti hackerům, ale také by jej měl o 50 % zrychlit a udělat systém hezčí. To všechno náš balík z Chip DVD dokáže.

SP1 Chip Edition najdete v Chipu 9/2010, který vychází 27.8.2010.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání