Menu
CHIP Speedtest

Všemocný USB flash disk

11.11.2011 11:15 | Redakce Chip
Všemocný USB flash disk
Tři superbalíčky na jediném disku: Připravte si USB disk s nástroji Sysinternals, NirSoft i Microsoft. Jedním kliknutím!

Nejlepší utility pro váš systém? Nyní je všechny můžete mít na USB disku. Stačí jen několik kliknutí, a ze svého USB disku budete mít mocný nástroj, se kterým budete mít perfektní kontrolu nad počítačem. Na disku budete mít 240 úžasných nástrojů, které vám pomohou dostat ze systému naprosté maximum. Jedná se o výběr programů od společností NirSoft, Sysinternals a Microsoft.

Specializované nástroje umí doslova kouzla. Nechybí pokročilé možnosti analyzování cookie souborů i u prohlížeče Google Chrome, specializované utility pro čtení hesel, nástroje na kontrolu hardwaru i editaci registrů. Nástroje z Windows pro kontrolu disku nebo prohlížení událostí vedle těchto specializovaných utilit vypadají jako z doby kamenné.

Velkou výhodou je, že pro vytvoření takového disku stačí doslova několik kliknutí. Na Chip DVD najdete speciální nástroj, který stačí zkopírovat na USB flash disk, spustit, a jedním kliknutím stáhnete všechny nástroje z internetu přímo na USB disk. To je maximální komfort! 

Návod na vytvoření disku najdete v Chipu 12/11, který vychází 18. listopadu 2011.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání