Menu
Časopis Chip

Tištěné/kombinované předplatné

Otázky a odpovědi

Distribuci časopisu Chip pro předplatitele v České republice provádí společnost SEND Předplatné, spol. s r.o. Samotné doručování předplacených časopisů zajišťuje Česká pošta. Pro řešení dotazů a problémů ohledně doručování doporučujeme kontaktovat přímo společnost SEND:
- e-mailem chip@send.cz

- telefonicky na čísle 225 985 200

Na Slovensku předplatné Chipu zajišťuje společnost Magnet Press Slovakia, s. r. o.
tel.: +421 2 672 019 31–33
e-mail: predplatne@press.sk


OTÁZKA: Chip DVD je nečitelný
Pokud zjistíte, že některý z nově zakoupených disků Chip DVD je v mechanice nečitelný, máte nárok na výměnu. Náhradní DVD zasíláme obratem poštou na základě žádosti zaslané na e-mailovou adresu reklamacedvd@chip.cz, kde krátce popíšete váš problém, uvedete číslo vydání časopisu a vaši poštovní adresu. Vadné disky můžete po domluvě vyměnit i osobně na naší adrese (Burda Praha, spol. s r.o., Luxembourg Plaza, Přemyslovská 43, 130 00 – Praha 3) v sekretariátu vydavatelství Burda.

OTÁZKA: Nemohu sehnat tištěný Chip v žádné trafice v okolí
Seznam novinových prodejen, kde se Chip prodává, najdete na této stránce. Zvažte však, zda by pro vás nebylo pohodlnější objednat si předplatné nebo si kupovat digitální Chip. Ušetříte dost peněz i času při shánění časopisu.

OTÁZKA: Jak je to s podmínkami registrace a instalace plných verzí z Chipu?
Není-li uvedeno jinak, jsou licence programů určeny pro jeden nekomerční počítač bez nároku na bezplatný update a technickou podporu. Tyto licence jsou určena pouze pro čtenáře časopisu Chip Česká republika, nesmí být dále distribuovány nebo prodávány. Upozornění: Doba provedení registrace a instalace je uvedena u každého programu. Obvykle to bývá dva měsíce po distribuci příslušného časopisu na trh.

OTÁZKA: Jak zjistím stav svého předplatného?
Každý předplatitel má možnost sledovat své předplatné online. Na adrese www.send.cz zadejte do formuláře vpravo nahoře do řádku „Jméno“ své příjmení včetně diakritiky, první písmeno velké (organizace zadá IČ), jako heslo uveďte svoje předplatitelské číslo (je uvedeno na třetím řádku adresy na každém doručeném časopise). Na své kartě uvidíte seznam předplacených časopisů. Můžete zde měnit adresu, ukončit předplatné nebo reklamovat nedoručený výtisk.

OTÁZKA: Ochrana osobních údajů
Nákupy Chipu se realizují prostřednictvím platebních systémů GoPay, Send, Apple, Google a Alza. Vydavatelství Burda Praha, spol. s r.o. nemá k dispozici žádné bankovní údaje ani čísla platebních karet zákazníků. Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli Burda Praha, spol. s r.o. budou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Poskytnutím svých údajů zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách a speciálních nabídkách.

Často kladené otázky
Připravili jsme pro vás několik otázek a odpovědí dle typu předplatného, které vám pomohou v případě, že si nevíte rady.