Menu

Digitální edice Chipu

Chip je možné získat jak v tištěné podobě, tak v digitální verzi, díky které můžete Chip číst na libovolných smartphonech, tabletech a počítačích. Je zcela na vás, jak se vám nejlépe čte, nejdůležitější je kvalitní obsah, který v Chipu rozhodně najdete.

  • Výhodné ceny digitálního Chipu: Tištěný Chip: 179,99 Kč, digitální edice: 99 Kč, roční předplatné 1 111 Kč (93 Kč/číslo) (nákup/objednávka).

Digitální verze časopisu Chip se čte pomocí čtečky Chip CZ, která je dostupná pro počítače, tablety a smartphony (instalace). Po instalaci je ve čtečce zdarma dostupný Chip číslo 02/2015. Je to ideální způsob jak si vyzkoušet, že vám čtečka správně funguje a že vám čtení digitálního obsahu vyhovuje. Klikněte proto na tlačítko »Zdarma« a stáhněte toto číslo (cca 150 MB). Po stažení se tlačítko změní na »Číst« a spouští prohlížení časopisu.

ruznekramydigitalnichip09-450

Digitální časopis umožňuje on-line distribuci plných verzí programů z Chip DVD (včetně antiviru AVG IS 2015 a jeho časové utility), takže je možné software využít i u počítače bez DVD mechaniky. V časopisu na straně 55 najdete registrační rámeček pro vložení vašeho e-mailu, na který vám obratem přijdou informace a odkazy ke stažení dat. Seznam připraveného softwaru je na straně 50 (označeno ikonkou D).

Jak koupit a předplatit digitální Chip

Pokud nakupujete pouze digitální obsah a platíte kartou, je časopis dostupný okamžitě ke čtení.

    1. Vytvořte si uživatelský účet nebo se přihlašte ke svému účtu
    2. Přejděte na www.chip.cz/nakup a nakupte předplatné či jednotlivá čísla
    3. Instalujte si čtečku Chip CZ pro iOS, Android, Mac OS nebo Windows
    4. Přihlaste se ve čtečce (stejně údaje jako při nákupu)
    5. Stáhněte si do čtečky zakoupený obsah
    6. Čtěte Chip až na 3 různých zařízeních současně (i bez připojení k internetu)

Upozornění: Digitální Chip koupený přes obchody App Store a Google Play nelze prohlížet na zařízeních s jinými operačními systémy. Chip je dostupný i v kiosku Publero/Alza, který má vlastní čtečku.

Jak se čtečka Chip CZ ovládá

ovladani-chipu-nahled  

Více informací v otázkách a odpovědích
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání