Přejít k hlavnímu obsahu

AVG Internet Security pro Chip

Martin Kučera 18.09.2018

Díky nadstandardním vztahům časopisu Chip a výrobce AVG mohou čtenáři zdarma používat licenci špičkového zabezpečení AVG Internet Security. Licenci pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem. Každý čtenář může toto zabezpečení nainstalovat až na tři počítače v rámci své rodiny. ("Plná verze exkluzivně pro Chip.")

Jste zvyklí na antivir od AVG a nechcete měnit? S trvalou a pravidelně aktualizovanou licencí od časopisu Chip můžete využívat vždy nejnovější verzi.

Už dávno neplatí to, že přítomnost antiviru v počítači zajistí jeho úplnou bezpečnost. Samozřejmě, antimalwarový štít je základem bezpečnostního řešení, ale s nástupem dalších typů útoků to zdaleka nestačí. Hackeři pomocí ransomwaru dokážou získat vaše osobní soubory, nebo dokonce prostřednictvím webkamery špehovat dění ve vaší domácnosti. Vedle ochrany e-mailu je potřeba zamezit útokům na vaši osobu prostřednictvím webového prohlížeče. Ten je obecně považován za pootevřenou bránu k vašim datům, penězům i digitální identitě. Bezpečnostní program proto musí řešit jako prioritu především zabezpečení browseru a důkladné testovaní internetových stránek ještě dříve, než na ně návštěvník vstoupí. Ať už prohlížíte webové stránky, používáte internetové bankovnictví nebo nakupujete on-line, bez rozšířené ochrany se neobejdete. Možnost zabezpečení soukromých fotografií a souborů pomocí šifrovaného trezoru je sympatickým doplňkem, který může přijít vhod. Nainstalujte si novou verzi AVG IS z Chipu a máte po starostech. A nejlepší na konec, každý čtenář může AVG IS z Chipu nainstalovat až na tři počítače v rámci své rodiny. 

  • Plná verze
  • Uveřejněno pravidelně na Chip DVD
  • Info: www.avg.cz
  • Jazyk: česky
  • Windows XP SP3/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Licenci pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem. Termíny jsou voleny tak, aby bylo vždy dostatek času na zadání dalšího licenčního čísla z následujícího vydání časopisu. Výbava verze pro Chip je identická s aktuální verzí pro domácnosti v ceně 1 499 Kč včetně plných updatů a technické podpory pro domácnosti.

V hlavním okně AVG Internet Security najdete nejen přehled důležitých bezpečnostních komponent, připravených chránit váš počítač před hrozbami z internetu, ale rovněž i možnost okamžitého spuštění základního testu počítače na výskyt virů a dalšího škodlivého softwaru.

Pro každou aplikaci či službu můžete ve firewallu nastavit povolení či zákaz síťové komunikace, nebo ponechat rozhodnutí na AVG Internet Security. Hlavní skupina modulů AVG Internet Security chrání počítač před různými typy škodlivého kódu. Kliknutím na tlačítko »Další testy« vyvoláte okno s testy externích disků, hloubkovým testem adresáře, měřenám výkonu a nastavením testu po každém spuštění PC.

Zabezpečení vašeho počítače při práci v síti se věnují i další komponenty AVG Internet Security. Jde samozřejmě o firewall, který bedlivě sleduje síťovou komunikaci a blokuje nežádoucí pokusy o spojení z vnějšku i zevnitř počítače. S bezpečností v síti souvisí i nástroj na ochranu identity uživatele, který monitoruje podezřelé chování aplikací a automaticky blokuje všechny aktivity, které by mohly vést k nechtěnému provádění nebezpečných operací pod vaší identitou. AVG Internet Security kontroluje samozřejmě internetové stránky a také příchozí e-maily, bez ohledu na to, jaký e-mailový server pro svoji elektronickou poštu používáte. Nástroj E-mailová ochrana nabízí například i možnost automatického odstranění příloh vybraných typů (spustitelné soubory ad.). E-mailová ochrana obsahuje i další podrobné možnosti nastavení na ochranu před nevyžádanou poštou.

Seznam všech plných verzí v Chipu

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme