Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Byznysový ultrabook ThinkPad X260

Pavel Trousil 12.08.2016

Společnost Lenovo přináší 12,5“ ultrabook pro profesionální práci. Lenovo ThinkPad X260 je s hmotností menší než 1,3 kg a tloušťkou 20,3 mm v nejširším bodě snadno přenosný. Nabízí mechanickou odolnost, výkonu a výdrže na baterii až 21 hodin. 

Ultrabook ThinkPad X260 má tenké, lehké a přitom odolné tělo. Vysoký výkon podpořený až šestou generací procesorů Intel Core i7 doplňuje operační paměť s kapacitou až 16 GB DDR4. Profesionální výbavu doplňuje také technologie Intel vPro umožňující jednodušší správu na firemní úrovni, operační systém až Windows 10 Pro a vnitřní úložiště o kapacitě až 1 TB. Dostatek energie pro celý den poskytuje baterie s výdrží až 21 hodin na jedno nabití.

lenovo-thinkpad-x260-01-nahled

Ve víku notebooku je 12,5“ Full HD IPS displej a 720p HD kamerkou, jež dokáže zachytit i ten nejmenší detail. Dostupné jsou i konfigurace s TN či IPS displejem v HD rozlišení. Notebook nabízí možnost připojení přes LTE. Široká škála portů zahrnuje mimo jiné tři USB 3.0, HDMI, Mini DisplayPort či slot pro microSD kartu. Uživatelé mohou využít i WiGig dokování.

ThinkPad X260 prošel náročným armádním testováním MIL-SPEC, které potvrzuje odolnost zařízení v různých pracovních podmínkách. Uživatelé se tak nemusí obávat o bezpečnost svého notebooku ani uložených souborů. Společně s Ultrabookem ThinkPad X260 nabízí Lenovo řadu volitelných služeb a řešení včetně prioritní technické podpory, ochrany proti náhodnému poškození, rozšíření záruk či zálohy dat. Ultrabook Lenovo ThinkPad X260 je dostupný za cenu začínající na 33 690 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud