Menu
Časopis Chip

Dokonale zasíťovaná domácnost

Dokonale zasíťovaná domácnost

Dokonale zasíťovaná domácnost | foto: Orbi

Abyste zvládli připojení všech zařízení, potřebujete svou domácí bezdrátovou síť skutečně dobře vyladit, aby dosáhla do všech koutů

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chip 01/2021: Od počítačů a notebooků až po smartphony, herní konzole, čtečky e-knih nebo chytré televize – všechna tato zařízení potřebují kvalitní signál z antén vašeho Wi-Fi routeru. A k tomu zde máme například i zařízení s hlasovými asistenty, která brzy budou snad v každé místnosti, bezdrátové reproduktory nebo obrovské množství zařízení inteligentních domácností. Neustále rostoucí počet koncových zařízení a jejich distribuce po velkých bytech a několikapatrových rodinných domech velmi zvyšují nároky na kvalitu bezdrátové sítě. Pokud totiž Wi-Fi nemá dostatečný dosah, stabilitu a datovou propustnost, dochází k výpadkům při streamování hudby, snižuje se kvalita přehrávaného videa, hlasoví asistenti nereagují tak svižně, jak by měli, a připojení počítačů, notebooků a smartphonů k internetu je nesnesitelně pomalé pro práci, natož pak provoz on-line her. Naše tipy na následujících stránkách vám pomohou přizpůsobit vaši domácí Wi-Fi novým výzvám a užít si dobrého příjmu bezdrátové sítě v celém domě.

Naše tipy vám pomohou přizpůsobit vaši domácí Wi-Fi novým výzvám a užít si dobrého příjmu bezdrátové sítě v celém domě. Přečtěte si je v Chipu 01/2021.

Obsah: Všechna témata Chipu 01/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu



Komerční sdělení